Paweł Chudak - wodogłowie, wodonercze, dysplazję oskrzelowo-płucną, epilepsję oraz mózgowe porażenie dziecięce --- --- --- --- --- --- --- --- http://pomagamy-dzieciom.blog.onet.pl http://pomagamy.dbv.pl/ #epilepsja #PawełChudak #Apel #SOS

 • 2474

Komentarze

 • pomocna-dlon

  23.09.2009 19:32

  Paweł Chudak , wodogłowie, wodonercze, dysplazję oskrzelowo-płucną, epilepsję oraz mózgowe porażenie dziecięce

  http://nasza-klasa.pl/profile/9751871
  http://pawelek.lubin.pl

  Jestem mamą Natalki i Pawełka, który jest dzieckiem niepełnosprawnym.

  Urodził się w 30 tygodniu ciąży z masą urodzeniową 1300. Ze względu na swoje wcześniactwo i schorzenia nim spowodowane swoje pierwsze pięć miesięcy spędził we wrocławskich szpitalach.

  Mój syn ma zdiagnozowane: wodogłowie, wodonercze, dysplazję oskrzelowo-płucną, epilepsję oraz mózgowe porażenie dziecięce.

  Od chwili powrotu do domu podjęłam wszelkie możliwe kroki, aby zapewnić mu odpowiednią rehabilitację, jednak przez czynniki ode mnie niezależne nie zawsze jest to możliwe.

  Pawełek jest dzieckiem leżącym, dlatego też wymaga wszechstronnego wspomagania rozwoju, mającego na celu rehabilitację ruchową, narządu wzroku, rozwoju mowy jak i ogólną stymulację.

  Jako rodzice chcemy dać naszemu dziecku szansę na lepsze życie, jednak sami nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją. Dlatego zwracam się do Państwa o wsparcie finansowe, celem pokrycia kosztów pobytu dziecka na turnusach rehabilitacyjnych, gdyż wskazane jest kontynuowanie leczenia usprawniającego celem osiągnięcia poprawy rozwoju psycho - ruchowego dziecka.

  Jeżeli zechcecie Państwo nam pomóc prosimy o przekazanie wpłat na konto:

  Fundacja Pomocy Osobom
  Niepełnosprawnym Słoneczko
  Stawnica 33
  77-400 Złotów
  89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
  Z dopiskiem: Dla Pawła Chudak 30/C

  dla wpłat zagranicznych
  FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM

Nie można komentować tego zdjęcia

Inne zdjęcia użytkownika

Informacje o zdjęciu

Przesłane 23.09.2009 19:23