Reklama

Dlaczego Fotosik

Fotosik.pl to największy polski serwis umożliwiający przechowywanie oraz dzielenie się zdjęciami w sieci.

Od momentu powstania Fotosik.pl wokół serwisu zgromadziła się społeczność bardzo aktywnych internautów zainteresowanych udostępnianiem fotografii w sieci.

Fotosik.pl oferuje wiele atrakcyjnych narzędzi i funkcjonalności, które sprawiają, że internauci chętnie do serwisu powracają. W albumach grupowych mogą dzielić się swoimi zainteresowaniami i pokazywać zdjęcia z określonej grupy tematycznej (motoryzacja, wnętrza, zwierzęta, podróże). W sekcji Czytelnia codziennie publikujemy ciekawe informacje o najnowszym sprzęcie fotograficznym, a dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności interesujące poradniki video.

Profil użytkownika

Z Fotosik.pl mężczyźni i kobiety korzystają w równym stopniu, użytkownicy w wieku 15-34 lat stanowią 50% korzystających z serwisu.

Użytkownicy Fotosik.pl posiadają wykształcenie średnie lub wyższe (ponad 60%). Aż 69% internautów korzysta z internetu codziennie lub prawie codziennie.Źródło: Megapanel PBI/Gemius, dane za luty 2012.

Oglądalność

Odwiedza nas blisko 1 500 000 realnych użytkowników, którzy generują ponad 19 000 000 odsłon miesięcznie.

Źródło: Megapanel PBI/Gemius, dane za luty 2012.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości reklamowych w Fotosik.pl, wyślij swoje pytanie na adres e-mailowy:

reklama@fotosik.pl

Serwis Fotosik.pl zarządzany jest przez Digital Avenue sp. z o.o.