FotoPojedynki - FAQ

FotoPojedynki to proste konkursy polegające na rywalizacji zdjęć o wybranej tematyce. To wspaniała okazja do zaprezentowania nie tylko swoich umiejętności technicznych, ale przede wszystkim na pokazanie swojej kreatywności, ciekawego spojrzenia na otaczający nas Świat, pomysłowości.

Do udziału w konkursie zachęcajcie swoich znajomych, przyjaciół, członków rodziny, z którymi będziecie mogli w miłej atmosferze współzawodniczyć i nieźle się przy tym bawić. Możecie także zachęcać bliskich do głosowania na Wasze zdjęcia na portalach tj. Facebook, Twitter i innych mediach społecznościowych czy komunikatorach internetowych.

Sprawdź tematy aktualnie trwających pojedynków, zrób zdjęcia, wgraj i walcz o głosy!

 • 1. Czym są FotoPojedynki?

  FotoPojedynki to tematyczne konkursy fotograficzne, w których uczestnicy nadsyłają swoje prace na zadany temat, a następnie, poprzez głosowanie, wybierają zwycięzców.

 • 2. Kto może brać udział w FotoPojedynkach?

  W FotoPojedynkach może brać udział każdy posiadacz konta w serwisie Fotosik.pl. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie, załóż bezpłatne konto Fotosik.pl

 • 3. Jak wziąć udział w FotoPojedynku?

  Wystarczy wejść na stronę danego FotoPojedynku i tam skorzystać z opcji "Dołącz do konkursu", a następnie wysłać określoną w konkursie ilość zdjęć. Zdjęcia pojawią się w konkursie po ich akceptacji przez moderatora.

 • 4. Kto może głosować?

  Każdy posiadacz konta w serwisie Fotosik.pl może oddawać głosy. Na każdą z prac prócz swojej lub swoich można oddać nie więcej niż 1 głos. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie, załóż bezpłatne konto Fotosik.pl

 • 5. Kto wygrywa FotoPojedynek?

  Zasady są proste: wygrywa ta praca, która uzyska najwyższą sumę punktów. W przypadku identycznej sumy, w dalszej kolejności brana jest pod uwagę średnia arytmetyczna z sumy punktów. Jeżeli i w ten sposób nie będzie można wyłonić zwycięzcy, zadecyduje data dodania zdjęcia do konkursu - wygrywają zdjęcia dodane do konkursu wcześniej.

 • 6. Czy za zwycięstwo w FotoPojedynku otrzymam nagrodę?

  W opisie każdego FotoPojedynku znajduje się informacja, czy na zwycięzców czekają nagrody.