Kalendarz Fotosik.pl na 2015. Etap 1: WIOSNA

Głosowanie zakończono dnia 12.11.2014, 23:59

Tworzymy Fotosikowy super kalendarz na rok 2015! Chcesz by Twoje zdjęcie zdobiło ścianę Twoją oraz innych użytkowników portalu? Dołącz do FotoPojedynku!

Rozpoczynamy pierwszy etap starć: zdjęcia WIOSENNE. Pamiętajcie, że na wiosnę składają się 3 miesiące: marzec, kwiecień i maj, zdjęcie przedstawiające marzec powinno różnić się od tego przedstawiającego maj dlatego najlepiej podpisujcie w jakim miesiącu widzielibyście swoje dodane zdjęcie! Każdy może dodać 2 zdjęcia, wybierzcie te najlepsze! 

! Zdjęcia powinny być poziome !

Przed dodaniem zdjęcia zapoznajcie się z 
OGÓLNYMI ZASADAMI FOTOPOJEDYNKÓW KALENDARZOWYCH

(Najważniejsze fakty: 

* Możecie dodawać zdjęcia które brały już udział w jakimś FotoPojedynku

* Możecie dodawać zdjęcia które zrobiliście nawet rok temu, pod warunkiem, że nie będzie to zdjęcie które znajdowało się kiedyś w edycji Kalendarza Fotosikowego

* Przy ocenianiu zdjęć weźcie pod uwagę dostosowanie do miesięcy w danej porze roku! (Inne powinno być zdjęcie przedstawiające wiosenny miesiąc marzec a inne również wiosenny miesiąc maj)

* Postarajcie się nie rozdzielać głosów wg sympatii i tego, że "o te 10 zdjęć jest fajnych, każdemu przydzielę po 2 punkty", wybierzcie z FotoPojedynku 3 zdjęcia które wg Was najlepiej odpowiadają miesiącom danej pory roku i dajcie im maksymalną liczbę punktów by nie było wątpliwości! )

Macie możliwość dodawania zdjęć od północy 6.11.2014 do 9.11.2014 godzina 12:00

Głosowanie będzie odbywać się od 9.11.2014 godzina 12:01 do 12.11.2014 godzina 23:59

Każdy kogo zdjęcie znajdzie się w kalendarzu, otrzyma go od nas wraz z upominkiem od Zespołu Fotosik.pl

Rozstrzygnięcie wszystkich etapów nastąpi 6 grudnia 2014!

 

Życzymy powodzenia i czekamy na Wasze jak zawsze świetne zdjęcia!

Regulamin konkursu