Kosz Mojżesza dla niemowlaka? Sprawdzamy!

Kosz Mojżesza to wygodny i funkcjonalny kosz przeznaczony dla niemowląt, które jeszcze samodzielnie nie siadają. Wygodny, naturalny i przewiewny kosz może być idealny na co dzień jako alternatywa dla łóżeczka. Kosz Mojżesza na dodatkowym stojaku staje się dodatkowo mobilny i wyżej usytuowany. Sprawdź więcej korzyści!

Kosz Mojżesza dla niemowląt — funkcje

Kosz Mojżesza może być alternatywą dla łóżeczka dziecięcego czy kołyski tylko dla niemowląt i dzieci do ok ¾ miesiąca życia. Świetnie nadaje się już od momentu urodzenia jako bezpieczne, otulające miejsce do spania i wypoczynku dla małego człowieka. Wybieraj dobrej jakości kosze Mojżesza i sprawdź dokładnie opis produktu przed zakupem, np. na stronie dobreliski.pl. Jeśli planujesz zakup stojaka, sprawdź, czy będzie pasował do wybranego przez Ciebie kosza mojżeszowego. A oto podstawowe funkcje tego niezwykłego akcesorium:

  • Jako drugie łóżeczko — Dziecko może w ciągu dnia lub nocy przebywać w koszu Mojżesza, który jest przewiewny i naturalny.
  • Podczas podróży — Kosz Mojżesza doskonale sprawdza się podczas podróży. Nie musimy martwic się o to, czy w hotelu jest dziecięce łóżeczko.
  • Poczucie bezpieczeństwa — otoczony ściankami i głęboki kosz Mojżesza ogranicza nadmiar bodźców i sprawia ze dziecko w pierwszych dniach i tygodniach życia może poczuć się bezpiecznie.

Kosz Mojżesza na kółkach

Kosz mojżeszowy na kołkach może z powodzeniem zastępować kołyskę. Pod kilkoma względami może nawet być bardziej funkcjonalny — wszystko dzięki kółkom. Co jednak zrobić, by kosz Mojżesza dla naszego dziecka był mobilny i wyżej usytuowany w bezpieczny sposób? Wystarczy, że dokupimy do kosza specjalny stojak. Stojaki na kosze Mojżesza są wykonane w podobnej stylistyce — minimalistyczne, jasne i stabilne doskonale się sprawdzą jako dodatek. Stojak na kosz Mojżesza doda mu mobilności. Opiekunowie mogą bawić się z niemowlakiem, bez schylania się, a jak wiadomo, samodzielny kosz Mojżesza kładziemy raczej na twardej powierzchni i stabilnej. Pod żadnym pozorem nie zostawiajmy dziecka w koszu Mojżesza na fotelu czy krawędzi łóżka — jeśli dziecko zacznie się ruszać w koszu może się wraz z nim ześlizgnąć z niepewnej powierzchni. Stojak na kosz Mojżesza rozwiązuje po części ten kłopot, umożliwia kontakt wzrokowy z dzieckiem podczas pracy czy własnego relaksu. Zabezpieczają kosz u utrzymują go w jednym miejscu.

Kosz Mojżesza — kiedy jeszcze się przydaje?

Kosz Mojżesza zajmuje niewiele miejsca i jest stosunkowo lekki i odporny. Możemy z jego pomocą zorganizować piknik na świeżym powietrzu, zabrać dziecko w koszu na świeże powietrze, czy na taras. Bardzo pomaga podczas codziennych czynności, a także na wyjazdy. Podczas podróży z dzieckiem, kosz Mojżesza może pełnić funkcje łóżeczka. Wtedy nie musimy się martwic, czy w miejscu, do którego będziemy podróżować z dzieckiem będzie dziecięce łóżeczko. Nawet dla samej higieny lepiej, by nasze dziecko miało swoje akcesoria i swój własny kąt. Kosz Mojżesza to również małe dzieło sztuki ludzkich rąk — pięknie prezentuje się na zdjęciach, które mogą się stać pamiątką na całe życie!

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się