Opowiedz swoją fotograficzną historię!

fotosik

Podczas codziennych wizyt na fotosiku, przeglądając zdjęcia, nie trudno jest natknąć się na powtarzające się nicki użytkowników. Część z Was jest z nami od wielu lat, niektórzy dopiero dołączyli do grona miłośników fotografii. Biorąc pod uwagę to, że każdy z Was ma coś wartościowego do opowiedzenia chcielibyśmy poznać właśnie Waszą historię!
Za pomocą załączonej poniżej ankiety opowiedzcie o inspiracjach, drodze do fotografowania oraz podzielcie się wybranymi zdjęciami.

Będzie to świetna możliwość na lepsze poznanie oraz pokazanie, że każdy z pasjonatów robienia zdjęć zaczynał w inny sposób - nie ma jednej właściwej drogi do bycia uważnym na świat obserwatorem.
Wasze odpowiedzi będziemy zamieszczać w formie artykułów w Czytelni - jesteśmy pewni, że to właśnie Twoje zdjęcia niejednokrotnie były inspiracją oraz powodem do uśmiechu dla innych oglądających.

Pamiętajcie - każda historia jest warta opowiedzenia!

Wszystkich chętnych zapraszamy TUTAJ

Komentarze

 • 07.04.2016 13:44

  Ja z sentymentem będę jednak wspominał "Fotosikową Rodzinkę" oraz "Z wizytą u...", gdzie były właśnie takie historie, pisane przez Użytkowników, których niektórzy już nie pamiętają, których już z nami tutaj nie ma...
  Szkoda że nie są do odzyskania, ale może czas też stworzyć to na nowo...

 • 08.04.2016 07:09

  Niezwykle interesująca inicjatywa. Jestem niezwykle ciekawy wypowiedzi Fotosikowyh Userów :)

 • ewa2016

  26.04.2016 15:15

  Trafiłam dzisiaj na tę ankietę. Moja refleksja jest taka, że te zmiany technologii narzucają nam sposób życia, życie chwilą, nie pielęgnowanie historii. Bo tak działa współczesny świat. To taka refleksja od strony informatycznej, bo to też mój zawód ...

 • vika38

  19.07.2016 17:51

  A gdzie podziały się moje posty ??? Co się tutaj dzieje ?? To jest w ogóle karygodne !

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się