Jakie miejsce wybrać na urlop?

Hotele w Polsce są coraz piękniejsze i bardziej nowoczesne. Wiele osób wybiera się na urlop nie tylko w sezonie letnim, ale też jesienią, zimą i wiosną. Cały rok jeździmy nad morze i w góry. Zarówno północna, jak i południowa część Polski przyciąga co roku miliony turystów, nie tylko z Polski. Z jednej strony szum morza i spienione fale, z drugiej wysokie góry i prażące słońce. Jakie miejsce na urlop wybrać?

Zejście drewnianym pomostem na piękną piaszczystą plażę na morzem jako idealnym miejscem na urlop
Materiał partnera

Pobierowo i Niechorze

Pobierowo oraz Niechorze to jedne z najchętniej wybieranych kierunków nad Bałtykiem. To nadmorskie miejscowości wypoczynkowe położone niedaleko Rewala. Jest tu cicho i spokojnie. Obie miejscowości pozwalają odpocząć od miastowego zgiełku, hałasu, samochodów i zanieczyszczonego powietrza. Co więcej, oferują nam one wiele atrakcji dla dzieci. Na terenie Pobierowa znajdziemy wszelkie udogodnienia dla turystów. Poza licznymi restauracjami czy barami, nie brakuje tu papugarni, oceanarium, strzelnicy, kompleksu sportowego czy skateparku. Niechorze to z kolei XIX-wieczna latarnia morska, motylarnia, piękne jeziora, szerokie plaże i charakterystyczny dla miejscowości - pomnik Foki Depki. Co ciekawe, obie miejscowości połączone są ze sobą szlakiem rowerowym.

Kołobrzeg

Kołobrzeg to znacznie większa miejscowość. Jest to miasto, które oferuje nam city-break. Znajdziemy tu m.in ogromną latarnię morską czy Ratusz. Miasto oferuje wiele ciekawych propozycji, które są poniemieckimi pozostałościami. Ikoną jest Kamienica Schliffenów, zwana też Kamienicą Kupiecką, która jako jedna z niewielu nie została uszkodzona podczas wojny. Nie brakuje tu portu rybackiego, molo czy plaż. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które uwielbiają wypoczywać w większych miejscowościach.

A może w góry?

Cieplice Śląskie-Zdrój to jeden z najchętniej wybieranych kierunków uzdrowiskowych w górach. Jest to część miasta Jelenia Góra, która została ustanowiona miejscem uzdrowiskowym. Miejscowość położona jest u podnóża Karkonoszy, skąd rozpościera się wiele ciekawych szlaków turystycznych. Największą z nich są oczywiście termy cieplickie, które są obowiązkowym punktem na mapie wszystkich turystów. Osoby, które kochają ciszę i spokój cenią sobie Park Zdrojowy oraz Park Norweski. Dla osób, które chcą zagłębić się w miasto, poleca się Rynek. Znajdziemy tu Długi Dom, czy Muzeum przyrodnicze.

Holiday Park & Resort - w każdym miejscu w Polsce!

Co łączy wszystkie wyżej wymienione miejscowości? W każdej z nich znajdziemy kompleksy hotelowe Holiday Park & Resort, które oferują nam ciekawe propozycje przez cały rok! Poza Cieplicami, Kołobrzegiem, Pobierowem i Niechorzem, hotele znajdują się także w Ustroniu Morskim, Rowach i Mielnie. Jest to unikatowa sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych, gdzie komfort połączony jest z relaksem. Wszystkie ośrodki stworzone są z myślą o rodzinach z dziećmi, które zapewniają zarówno dorosłym, jak i najmłodszym moc niezapomnianych atrakcji. Tutaj nie ma miejsca na nudę. Na terenie kompleksów znajdują się baseny, zjeżdżalnie wodne, place zabaw, salony gier i wiele więcej!

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się