Szukasz internetu do domu? Wypróbuj internet Orange

Masz dość zrywającego się połączenia internetowego? Chcesz, aby sieć była stabilna, a ulubione filmy i seriale ładowały się bez problemów? Czas wysyłania i odbierania plików już dawno Cię nie satysfakcjonuje? Sprawdź ofertę internetu domowego bez limitu w Orange, który rozwiąże te problemy. Poznaj możliwości światłowodu.

Otwarty laptop z dostępem do internetu bezprzewodowego
Materiał partnera

Internet domowy od Orange - istotne parametry

Szybki i stabilny - taki powinien być internet domowy. Z dostępu do sieci korzysta niemal 93% Polaków, a z roku na rok liczby te tylko rosną (1). Do nauki, pracy, a może w celach rozrywkowych? Bez względu na Twoje potrzeby, łącze nie powinno Cię zawodzić. Duże prędkości pobierania oraz wysyłania danych to domena coraz popularniejszegoświatłowodu.
Jeśli zdecydujesz się na internet domowy Orange, możesz wybrać jeden z trzech wariantów szybkości:

 • do 300 Mb/s (pobieranie) i do 50 Mb/s (wysyłanie),
 • do 600 Mb/s (pobieranie) i do 100 Mb/s (wysyłanie),
 • do 1 Gb/s (pobieranie) i do 300 Mb/s (wysyłanie).

Nie wierzysz? Ranking SpeedTest z 2021 roku potwierdza, że Orange internet domowy bez limitu osiąga najwyższą średnią prędkość w Polsce (2). Dzięki takiemu łączu funkcjonowanie online staje się prostsze i przyjemniejsze.
Wybierz światłowód Orange i skorzystaj z aktualnej promocji: https://www.orange.pl/internet/internet-domowy

Orange domowy - korzystaj z sieci bez przeszkód

Dla dzieci, dorosłych, seniorów… Orange internet domowy to rozwiązanie dla każdego. Dzięki technologii FTTH możesz korzystać z sieci bez zrywającego się połączenia czy niespodziewanych ekranów ładowania.

 • zrealizujesz wszystkie polecenia zawodowe podczas home office,
 • zapewnisz dzieciom warunki do komfortowej nauki,
 • zorganizujesz rodzinny wieczór z filmami lub serialami,
 • zagrasz w ulubioną grę online ipoprowadzisz stream.

Decydując się na internet domowy bez limitu od Orange, dostajesz także modem Funbox 6 za niewielką dopłatą. Wydajność i stabilność gwarantuje Wi-Fi 6, nawet jeśli połączonych jest kilka urządzeń jednocześnie. Sieć jest niezależna od warunków atmosferycznych, więc żadna burza ani porywisty wiatr już nigdy Cię nie zaskoczą.

Internet domowy bez limitu - w Orange możesz wypróbować światłowód

Czujesz, że ultraszybki internet światłowodowy to rozwiązanie dla Ciebie? Możesz od razu podpisać umowę na 24 miesiące z Orange albo wybrać wariant bezterminowy i wypróbować możliwości światłowodu.

 • korzystasz, ile chcesz,
 • decydujesz, kiedy umowa się kończy,
 • elastycznie zmieniasz prędkość internetu,
 • zamawiasz wszystko online,
 • dostajesz modem z funkcją routera pod wskazany adres.

Boisz się, że nie poradzisz sobie z instalacją i aktywacją? To żaden problem - monter zadba o Twoją domową sieć w określonym przez Ciebie terminie. Postaw na Orange internet domowy bez limitu i poznaj świat onine bez opóźnień i zakłóceń.

Przypisy:

 1. https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/nauka-i-technika-spoleczenstwo-informacyjne/spoleczenstwo-informacyjne/spoleczenstwo-informacyjne-w-polsce-w-2021-roku,2,11.html
 2. http://www.speedtest.pl/wiadomosci/rankingi/raport-speedtest-pl-podsumowanie-2021-roku/

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się