Jedna z najlepszych klinik medycyny estetycznej

Sky Clinic to renomowana klinika medycyny estetycznej, która posiada bardzo bogatą ofertę różnego rodzaju zabiegów, a także jest jedną z najlepszych klinik zajmujących się przeszczepami włosów. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym pracują najlepsi specjaliści w swoim fachu. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie i od lat poszerza grono zaufanych i zadowolonych pacjentów. Z oferty kliniki można skorzystać umawiając się na wizytę w placówce zlokalizowanej we Wrocławiu lub też w Warszawie. Co istotne, jednostka ta otrzymała certyfikat ARTAS CLINICAL EXCELENCE, który jest określany także jako "diamentowe" wyróżnienie dla najlepszych klinik na świecie. Dodatkowo, klinika wprowadza do swojej oferty najnowocześniejsze dostępne technologie- zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej jak i laseroterapii.

Kobieta w pięknych, gęstych, kręconych włosach
Materiał partnera

Wszystko to sprawia, że jest to miejsce godne uwagi dla każdego, kto nosi się z myślą o wykonaniu jakiegoś zabiegu upiększającego. Każdy zabieg powinien być poprzedzony konsultacją podczas której specjalista doradzi nam, co można zrobić, aby zlikwidować posiadany przez nas problem. Jest to niejako wstęp do wszelkich prowadzonych dalej działań.

Bogata oferta różnego rodzaju zabiegów

W ofercie kliniki można znaleźć zabiegi właściwie na każde partie ciała. Można pokusić się o wypróbowanie zabiegów na twarz, a także zastanowić się nad popularnymi zabiegami kosmetycznymi, których także znajdziemy tutaj bardzo wiele. Dodatkowo, bogata oferta zabiegów pozwala efektywnie walczyć z cellulitem, a także zatroszczyć się o wygląd brzucha i skorzystać z zabiegów odchudzających, takich jak chociażby liposukcja. Szczególną, osobną kategorię stanowią zabiegi dedykowane do walki ze zmarszczkami. Osobny dział dotyczy natomiast dbania o włosy oraz skórę głowy. Z tego też znana jest klinika Sky Clinic- posiada ona zaawansowany sprzęt i przeszkolonych fachowców, którzy zajmują się rozwiązywaniem problemów z włosami u pacjentów i którzy wykonują skuteczne przeszczepy włosów. To właśnie ta tematyka jest od lat szczególnie ważna dla tej kliniki.

Dlaczego warto zdecydować się na przeszczep włosów?

Problem łysienia dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Do kliniki może więc zgłosić się każdy, kto chce zdiagnozować przyczynę leczenia ii zapobiec temu procesowi lub zniwelować jego skutki. Okazuje się, że taki przeszczep jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, jednocześnie charakteryzuje go duża skuteczność i naprawdę może całkowicie zmienić życie pacjenta. Wszystko to przemawia za tym, aby nad takim zabiegiem zastanowić się od razu, kiedy tylko pojawiają się pierwsze symptomy problemu.

Kiedy na pewno warto wziąć pod uwagę przeszczep? W szczególności, zabieg polecany jest w przypadku, kiedy żadne inne terapie nie okazały się skuteczne. Dzięki wykonaniu przeszczepu można znacząco podnieść swoją samoocenę i cieszyć się na nową wspaniałą fryzurą. Można stosunkowo szybko zlikwidować problem, który być może ciążył nam od lat. Zanim zostanie umówiony termin zabiegu konieczna jest fachowa konsultacja w klinice. Pod lupę brane są przyczyny łysienia, podczas wizyty lekarz przybliża także szczegóły związane z samym zabiegiem przeszczepu włosów. To także dobry moment na to, aby poznać koszty takiego zabiegu. Są one bowiem ustalane indywidualnie w zależności od tego, jak rozległy jest problem. Nie trzeba jednak obawiać się kosztów, którym nie moglibyśmy sprostać, dodatkowo, koszty zabiegu można także rozłożyć na raty.

Czym charakteryzuje się ten zabieg?

Przeszczep jest zabiegiem wykonywanym w znieczuleniu miejscowym. Z tego też względu nie trzeba się obawiać tego, że będzie on bolesny. Przed zabiegiem nie powinno się przyjmować preparatów powodujących rozrzedzenie krwi, konsultacji wymagają także osoby chorujące na cukrzycę. Sam przeszczep wykonywany jest specjalnym robotem ARTAS. Technika stoi w opozycji do wcześniej stosowanych metod ręcznych przeszczepu włosów, które przede wszystkim były bardzo czasochłonne, a przez to też- drogie. Ze względu na wykorzystanie specjalnego robota można mówić o ogromnej precyzji z jaką taki zabieg może być wykonywany. Robot pobiera mieszki włosowe z innych partii (na przykład z potylicy) po to, aby umieścić je w pożądanym miejscu. W trakcie przeszczepu wykonywane są mikroskopijne nacięcia, co jednocześnie oznacza, że powstałe w taki sposób uszkodzenia skóry są najmniejsze z możliwych. Wykorzystanie zaawansowanego robota pozwala na bardzo wysoką skuteczność przeszczepu w porównaniu do innych, stosowanych metod. Zabieg można określić jako małoinwazyjny, taki, który nie powoduje powstawania blizn, co również jest dla wielu pacjentów bardzo ważne. Tym samym nie trzeba martwić się tym, że zabieg pozostawi po sobie miejsca, które będą nieestetycznie wyglądały lub też odznaczały się na głowie.

W zależności od tego, jak dużą połać skóry ma objąć zabieg i ile włosów należy przeszczepić, całkowity czas trwania zabiegu zawiera się w przedziale od 4 do 8 godzin. Jest prowadzony, planowany i nadzorowany przez doświadczony zespół medyczny, chociaż sam przeszczep wykonuje autonomiczny system do transplantacji włosów. Celem zabiegu jest oczywiście pozbycie się łysych połaci na skórze głowy, ale i takie wykonanie zabiegu, aby jego efekty były jak najbardziej naturalne.

Przeszczep włosów remedium na łysienie spowodowane przez różne czynniki

Wiele osób zastanawia się, czy taki zabieg będzie dla nich odpowiedni. Problem łysienia dotyczy w przeważającej części mężczyzn- szacuje się, że aż około 70%. W przypadku kobiet jest to około 40%. Ze względu na różne czynniki, jakie mogą powodować łysienie, problem ten może dotyczyć zarówno osób starszych jak i tych młodszych. Zdarza się, że łysienie dotyczy naprawdę młodych mężczyzn. Tymczasem, z przeszczepu włosów może skorzystać tak naprawdę każdy i dla wielu osób jest to za pewne świetna wiadomość. Pozornie może się wydawać, że jest to drogie przedsięwzięcie- zastosowanie innowacyjnej metody fue pozwala na naprawdę korzystne i atrakcyjne takich zabiegów, co sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. Istotna jest też kwestia tego, czy przeszczep będzie odpowiedni w przypadku posiadania różnych czynników powodujących wypadanie włosów. Na pewno sprawdzi się w sytuacji, kiedy utrata włosów została spowodowana:

  • Poprzez łysienie androgenowe.
  • W konsekwencji wystąpienia różnego rodzaju zaburzeń hormonalnych.
  • W przypadku łysienia spowodowanego przez czynniki genetyczne.
  • Jako efekt niewłaściwego trybu życia, nałogów i używek, nieodpowiedniej diety oraz przedłużającego się uczucia stresu.
  • W konsekwencji przebytych chorób czy też urazów.

Zabieg sprawdzi się u osób poszukujących rozwiązania na lata. Jego efekty utrzymują się bowiem przez długi czas. Sprawdzi się u pacjentów posiadających bardzo osłabione mieszki włosowe. Sam efekt wykonanego przeszczepu jest widoczny od razu, natomiast trzeba poczekać trochę dłużej na to, aby włosy podjęły wzrost. Po zabiegu należy wystrzegać się zbyt mocnej ekspozycji na światło słoneczne. Trzeba także ostrożnie podchodzić do nadmiernego wysiłku fizycznego. Całkowity czas rekonwalescencji po zabiegu wynosi do około 9 miesięcy czasu, pomimo, że sam zabieg jest małoinwazyjny.

Klinika będąca liderem przeszczepów włosów w Polsce

Sky Clinic jest jedną z wiodących klinik w Polsce jeśli chodzi o wykonywane przeszczepy włosów. Obecnie dysponuje dwoma aparatami ARTAS w warszawskim oddziale po to, aby móc maksymalnie skrócić czas oczekiwania na termin zabiegu. Klinika oferuje do dyspozycji pacjentów zespół specjalistów o największej wiedzy i doświadczeniu w tej części Europy. Ma też na swoim koncie jedną z największych liczb wykonanych do tej pory przeszczepów. Na stronie kliniki można zapoznać się z przykładami rezultatów niektórych, dotychczas przeprowadzonych zabiegów. Za pewne to jeszcze mocniej zmotywuje nas do tego, aby wziąć sprawy w swoje ręce i zdecydować się na umówienie się na konsultację w klinice. Efekty są bowiem fenomenalne, co potwierdzają udokumentowane zdjęcia.

Podsumowując, klinika Sky Clinic to renomowane miejsce, do którego można udać się w sytuacji, kiedy zależy nam na profesjonalnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej lub też w momencie, kiedy jesteśmy zainteresowani zabiegiem przeszczepu włosów. Ze względu na bogatą ofertę świadczonych usług do kliniki zgłaszają się pacjenci z całego kraju. Na stronie internetowej kliniki można zapoznać się z długą i wyczerpującą listą dostępnych zabiegów, można też poczytać o tym, czym każdy z zabiegów charakteryzuje się w praktyce. Pacjenci często wybierają klinikę Sky Clinic. Nie bez przyczyny- klinika cieszy się ogromnym zaufaniem i prestiżem. Obecnie, kwestiami reklamy i marketingu kliniki, a także działaniami SEO zajmuje się Marcin Zygmunt. Więcej informacji można uzyskać na stronie- https://www.marcinzygmunt.com. Klinika wiele lat pracowała na swoją obecną pozycję i jest to widoczne zarówno w profesjonalnym wyposażeniu sprzętowym jak i w zatrudnianych obecnie w klinice fachowcach.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się