Instagramowa sylwetka jak z fotografii - jak ją osiągnąć?

Chcesz wyglądać tak, jak tysiące fit-influencerów z całego świata? To możliwe… do pewnego stopnia! By jak najbardziej zbliżyć się do wymarzonego ideału, musisz zadbać o kilka fundamentalnych kwestii. Wprowadzanie ich w życie będzie wspaniałym, doświadczeniem, a najłatwiej zrobić to… z portalem Sport Odżywki!

W siłowni kobieta w stroju fit o instragramwej sylwetce ćwiczy z ciężarkiem na tle graffiti
Materiał partnera

Czego dowiesz się na https://sportodzywki.pl/? Tego, w jaki sposób kompleksowo zadbać o swoją formę. To blog o suplementach i treningu, z popracujesz nie tylko nad ciałem. Zatroszczysz się również o zdrowie i psychikę, a to niezbędne, by być w doskonałej kondycji nie tylko na zdjęciach!

Budowa sylwetki na siłowni - to nie takie proste!

Sylwetka z Instagrama? Nie obejdzie się bez wizyt na siłowni lub przynajmniej domowych treningów. Dzięki ćwiczeniom osiągniesz wymarzone proporcje, ujędrnisz skórę, nabierzesz energii i pewności siebie!

Układanie planu treningowego i prawidłowa technika ćwiczeń wymagają dużej wiedzy. Błędy przy podnoszeniu ciężarów, niezdrowe warianty ćwiczeń i powielane mity o treningu siłowym pokrzyżują Ci wszystkie plany. Trening będzie nieskuteczny, nieprzyjemny, a nawet bardzo szkodliwy dla zdrowia.

Blog o siłowni - Sport Odżywki - jest prowadzony przez osoby, które dobrze znają treningowe problemy i dylematy. Pomogą Ci ich uniknąć, podpierając się wynikami badań naukowych. Pod artykułami znajdziesz bibliografie, pozwalające również samodzielnie rozwijać zagadnienia.

Jak poprawnie zrobić przysiad? Czy używać rękawic i pasa do treningu? Kiedy natychmiast powinieneś przerwać ćwiczenia i udać się do fizjoterapeuty? Przeczytaj - oprócz poznania techniki ćwiczeń bądź sposobów na układanie planu, dowiesz się więcej o swoim ciele!

Zdrowa dieta jak z Instagrama

Zdjęcia jedzenia to chyba połowa Instagrama - robią furorę od kiedy portal ujrzał światło dzienne! Fit-influencerzy bardzo chętnie pokazują swoje codzienne posiłki - urozmaicone, zdrowe i apetyczne!

Możesz jeść tak jak oni - to prostsze niż myślisz! 80% treningowego sukcesu leży w trzymaniu diety, więc jeśli naprawdę chcesz mieć sylwetkę jak z Instagrama, musisz popracować nad swoim odżywianiem

O tym aspekcie zdrowego stylu życia także dowiesz się wszystkiego na Sport Odżywki - to blog także o diecie. Zdrowym podejściu do niej i sprawianiu, by była Twoim najlepszym narzędziem w walce o wymarzoną formę.

Jakie makro na masie, jakie przekąski na diecie, jak zbudować mięśnie bez tłuszczu? Które strategie dietetyczne warto stosować i które sposoby odżywiania omijać szerokim łukiem? Ta wiedza czeka, byś ją poznał - najpierw w teorii, a później w praktyce!

A jeśli nigdy nie masz dość porad - odwiedź blog o siłowni Sport Odżywki także na Facebooku i Instagramie! Znajdziesz tam interesujące fit-posty i łatwo skontaktujesz się z autorami - daj im znać, na jaki temat chętnie przeczytasz!

Suplementacja - nie tylko sponsorowana!

Kiedy intensywnie ćwiczysz, potrzebujesz dodatkowego wsparcia. Instagramowi sportowcy chętnie sięgają po odżywki białkowe - pokazują jak wykorzystywać je w różnych daniach. Na tym jednak nie kończy się świat pomocnych suplementów dla sportowców!

Suplementacja to dodatek do zdrowego stylu życia. Nie wykona za Ciebie treningu i nie przypilnuje jakości diety. Pomoże Ci jednak zrobić intensywniejszy trening, zapobiec niedoborom, szybciej zregenerować mięśnie po ćwiczeniach i wspomóc psychikę.

Blog o suplementach Sport Odżywki pomoże Ci dokonać właściwych wyborów suplementacyjnych. Dzięki zgromadzonej na nim wiedzy, kupisz w fit-sklepie to, co naprawdę Ci się przyda, a opisy produktów nie będą brzmiały dla Ciebie ani trochę tajemniczo!

Znajdziesz tam także porady co do robienie zakupów w fit-sklepach, wyjaśnienia różnic w cenach, specyfiki produktów, zasadności stosowania u początkujących… Zanim zrobisz zakupy, uzbrój się w wiedzę - tak będzie i taniej, i skutecznej.

Siłownia, dieta, suplementy i… talent fotograficzny!

Jak zaznaczyliśmy na wstępie, budowa instagramowej sylwetki jest możliwa tylko do pewnego stopnia. Gdy już doszlifujesz swoje ciało i zadbasz o zdrowie, czas… nauczyć się pozować, używać filtrów i gry świateł. Ba - może nawet trzeba będzie odwiedzić chirurga plastycznego!

Zdjęcia sylwetek na Instagramie nie pokazują 100% rzeczywistości. Dzięki treningowi, diecie i suplementacji nie zrealizujesz ideału, wykreowanego w programach graficznych. Zyskasz jednak coś dużo ważniejszego - najlepszą wersję siebie w prawdziwym życiu - nie tym na ekranach smartfonów.

Jeżeli uda Ci się wpaść na ulicy na inspirującego fit-influencera, może się okazać, że masz lepszą sylwetkę od niego. Wystarczy sumienna praca, podparta wiedzą, a wiedzę dostaniesz… Już doskonale wiesz gdzie!

Po więcej zajrzyj na Instagrama i Facebooka. Znajdziesz tam o wiele więcej, niż ładne fotografie - znajdziesz prawdziwe, rzetelne informacje podane w przystępny sposób!

Jak się w tym wszystkim nie pogubić?

Kształtowanie idealnej sylwetki to nie tylko sztanga, białko i kreatyna. Fit-lifestyle jest niezwykle skomplikowanym tematem, zahaczającym o dietetykę, fizjoterapię, biologię, chemię, psychologię… i wiele innych.

Nie musisz interesować się naukami przyrodniczymi, by zrozumieć co i w jaki sposób dzieje się w Twoim ciele, gdy trenujesz. Kartkowanie grubych książek, sprawdzanie co znaczy dane pojęcie, czytanie anglojęzycznych wyników badań z amerykańskich uniwersytetów… Nie dla każdego brzmi to zachęcająco.

Blog o suplementach i siłowni Sport Odżywki to miejsce, w którym… to wszystko zrobiono za Ciebie. Trudne terminy i procesy wyjaśniono na prostych przykładach, równie prostym językiem.

Autorzy wychodzą z założenia, że osoby śledzące ich bloga poszukują odpowiedzi do wykorzystania w praktyce - nie w pracy dyplomowej! A jeżeli jednak będziesz miał ochotę na wczytanie się w wykresy, zajrzyj do bibliografii artykułów.

Masz determinację i cel? Teraz zdobądź wiedzę - wejdź na sportodzywki.pl

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się