Giełdy kryptowalut – które są najlepsze?

Szukasz giełdy kryptowalut? Które giełdy są najlepsze? Jakie są plusy i minusy poszczególnych giełd? Na powyższe pytania odpowiadamy w niniejszym artykule.

Ręce na klawiaturze laptopa z widocznymi kursami giełdy kryptowalut
Materiał partnera

  1. Jaką giełdę kryptowalut wybrać?
  2. Jakie zalety i wady ma popularna giełda kryptowalut?

Jaką giełdę kryptowalut wybrać? Która platforma będzie dobrym rozwiązaniem dla początkującego inwestora? Jakie zalety i wady mają popularne giełdy kryptowalut? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, zapraszamy do lektury!

Jaką giełdę kryptowalut wybrać?

Interesują Cię giełdy kryptowalut, ale nie wiesz, jaką platformę warto wybrać? Ważne, aby miała ona wszystkie narzędzia, których potrzebujesz. W Internecie znajdziesz wiele giełd, w tym również takie, które są najlepsze dla początkujących do handlu BTC czy lub altcoinami. Warto zapoznać się z poszczególnymi funkcjami wybranych giełd, aby mieć pewność, że ostatecznie zdecydujesz się na optymalną dla siebie platformę. Oprócz interesujących Cię narzędzi dobra giełda powinna mieć także podgląd na kursy kryptowalut, w które chcesz lub już inwestujesz.

Jeśli potrzebujesz najlepszej giełdy kryptowalut, która jest uniwersalnym rozwiązaniem, eToro spełni Twoje oczekiwania. To świetna platforma dla początkujących, która gwarantuje wiele opcji handlu oraz zarabiania pieniędzy. Kolejną, równie idealną dla początkujących giełdą jest BlockFi. Ta przyjazna platforma doskonale sprawdzi się nie tylko do kupowania, ale i sprzedawania czy zarabiania kryptowalut. Jej zaletą jest brak miesięcznych opłat, a wadą konieczność posiadania, chociaż podstawowej wiedzy o kryptowalutach. 

Aktualnie największą popularnością ze względu swoje możliwości cieszy się giełda Bianance. Oferuje swoim użytkownikom dużo więcej kryptowalutowych par, lokaty i wiele innych funkcji. Platforma Bianance ma wszystkie narzędzia, które są niezbędne dla zaawansowanych traderów. I chociaż jest rozbudowana oraz nieco skomplikowana, nawet początkujący inwestorzy chętnie ją wybierają. Dlaczego? Zalety giełdy Biance omawiamy w dalszej części niniejszego artykułu. 

Jakie zalety i wady ma popularna giełda kryptowalut?

Wspomniana wyżej giełda Binance ma wiele zalet. Przede wszystkim dla klientów z Polski oferuje ponad 600 tak zwanych krypto tokenów. Dzięki temu inwestorzy oraz traderzy kryptowalut mają wiele opcji. Ponadto opłaty na platformie Biance są relatywnie niskie. To sprawia, że każdy zainteresowany może dużo więcej zatrzymać dla siebie, jeśli chodzi o zarobki oraz inwestycje. 

Giełda Binance daje także wiele opcji handlowych – między innymi handel spot czy zabezpieczającym depozytem oraz peer-to-peer. Oferowane są również zlecenia rynkowe, z limitem, stop-limit, trailing stop czy zlecenie post only. To tylko kilka rodzajów zleceń, które są dostępne na platformie Binance. 

Jakiś czas temu giełda Binance wprowadziła także język polski – nie tylko w interfejsie, ale także w obsłudze klienta. Dzięki temu wiele inwestorów może bez problemu realizować swoje potrzeby w komfortowych warunkach – szczególnie Ci, którzy nie posługują się żadnym językiem obcym.

Giełda Binance nie jest jednak pozbawiona wad. Po pierwsze początkujący inwestor może mieć problemy z handlem na tej platformie. Giełda jest złożona i posiada tak dużo funkcji, że niektórzy mogą czuć się niemalże przytłoczeni tą ogromną liczbą opcji.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się