Oderwij się na chwilę i ćwicz umysł, grając w kulki online!

Od czasów powstania tej popularnej gry minęło już kilkanaście lat. Dziś gra w kulki ma wiele odsłon, z których każda spełnia jedną ważną rolę — uczy logicznego myślenia i ćwiczy nasz umysł tak, aby wzmacniać jego aktywność. To bardzo ważne. Dlatego znajdź chwilę w ciągu dnia i graj w kulki online!

Widok na otwarte apki growe z różnymi wersjami gry kulki online
Materiał partnera

Kulki online

Logiczna gra polegająca na układaniu kolorowych kulek ma w tej chwili bardzo wiele wersji, które są atrakcyjne zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Każdy znajdzie wersję dla siebie, w której układanie kulek w tym samym kolorze przenosi go na wyższe i trudniejsze poziomy. Układanie kulek tego samego koloru z każdym kolejnym poziomem nie jest takie łatwe — przeciwnie - jest coraz trudniejsze. Dlatego ta gra, podobnie jak gry typu bubble shooter doskonale ćwiczy umiejętność logicznego myślenia. Odwiedź stronę kulkogranie.pl i zagraj w kulki online!

Na czym polegają gry kulki?

Gry kulki polegają na zbijaniu kulek w tym samym kolorze. Wyróżniamy tu wersję typu bubble shooter, gdzie z dołu ekranu wystrzeliwujemy kulki w stronę tych położonych wyżej w tym samym kolorze lub klasyczne kulki, czyli gry, w których na planszy przestawiamy kulki tak, aby uzyskać linię kilku sztuk tego samego koloru. W jednym i drugim przypadku określona liczba kulek w tym samym kolorze w jednej linii powoduje usunięcie ich z planszy, a tym samym zdobycie punktów. Niestety w grze przeszkadza nam algorytm, który celowo utrudnia nam ustawienie kulek w pożądany sposób i trzeba mu sprostać. Nie zawsze jest to łatwe zadanie, jednak najlepsi gracze biją rekordy i bez trudu pokonują sztuczną inteligencję.

Dla kogo stworzona jest gra kulki

Po grę w kulki sięgają zarówno dzieci, jak i dorośli. Chęć rywalizacji i atrakcyjny wygląd gry kulki w różnych jej odsłonach powoduje, że gra zadowoli wszystkich, niezależnie od wieku. Gra kulki pozwala na chwilę relaksu po pracy lub krótką przerwę i oderwanie się od obowiązków w czasie jej wykonywania. To także świetny sposób na czasowe zabicie nudy czy też naukę logicznego myślenia, którą każdy z nas powinien regularnie powtarzać. Fenomen gry kulki ogarnia społeczność na całym świecie i sprawia, że wielu twórców decyduje się na tworzenie coraz to nowszych odsłon tej popularnej gry online. Gra kulki ma jeszcze jedną istotną cechę — można w nią grać na każdym urządzeniu mobilnym. Dzięki temu uprzyjemnia też czas podróżujących komunikacją miejską, pociągami czy innymi środkami transportu. Ciesz się zdobywaniem punktów i kolejnych poziomów w grze w kulki!

Pozytywne aspekty z grania w kulki

Gry kulki online to doskonała rozrywka i sposób na oderwanie się od rzeczywistości, ale też nauka logicznego myślenia. Rozrywka, która znana jest nam od wielu lat, doskonale ćwiczy refleks. Grze w kulki zawdzięczamy trening koncentracji, ale też złagodzenie nerwów i pozbycie się niepokojów, z jakimi mierzymy się na co dzień. Układanie kulek w tym samym kolorze czy zbijanie ich to prawdziwa chwila relaksu i wytchnienia. Zbijanie czy układanie kolorowych kulek może być też doskonałym sposobem na wspólne spędzanie czasu ze znajomymi, podczas którego możecie rywalizować ze sobą i stawiać wygrane osobie, która osiągnie najlepszy wynik. Daj się wciągnąć w ten niesamowity klimat banalnej gry i graj za darmo na kulkogranie.pl. Znajdziesz tam kulki, gry w kulki, kulki gry i nie tylko.

Gry online kulki

Gry w kulki doczekały się wielu odsłon. Fenomen kolorowych kulek zainspirował różnych developerów do stworzenia gier a trakcyjnej scenerii z myślą o każdym użytkowniku i jego hobby. Na kulkogranie.pl znajdziesz wiele gier tego typu z różnych kategorii zupełnie za darmo. Między innymi kulki w kurniku czy pryskające bańki.

Gra logiczna — Kurnik

Kurnik kulki to jednoosobowa gra logiczna online, dzięki której spędzisz miły czas. Rozgrywka toczy się na planszy, na której w każdym rzędzie pojawiają się kulki w różnych kolorach. Twoim zadaniem jest usuwania kolejnych grup kulek, które jednak co jakiś czas znikają. Dlatego trzeba wykazać się nie lada sprytem i odpowiednio szybko zareagować. Musisz przesuwać kulki w odpowiednie miejsca, które zwiększą Twoją szansę na wygraną. Pozornie proste zadanie może okazać się wyzwaniem. Dzięki temu ta prosta gra jest tak atrakcyjna.

Pryskające bańki — gra kulki online

Kolejną grą, w której najważniejsze jest układanie linii z jednokolorowych kulek, są Pryskające bańki. W tej grze musisz ułożyć linię z minimum trzech kulek tego samego koloru, by zbić ją i zdobyć punkty, jednocześnie tworząc miejsce dla kolejnych, pojawiających się baniek. Zrobisz to, celując z dołu ekranu w bąbelki na górze. Strzelaj, by ułożyć kulki w jednym miejscu i zdobywaj kolejne poziomy. Ta gra kulki typu bubble shooter może wciągnąć Cię na długie godziny. Dlatego upewnij się, że masz trochę wolnego czasu dla siebie.

Gry logiczne kulki

Zbijanie kolorowych kulek to gra, która stała się światowym fenomenem. Powstała kilkanaście lat temu a w tej chwili ma ogromną ilość wersji, wśród których każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Odwiedź portal z grami w kulki na kulkogranie.pl i wybierz swoją ulubioną wersję tej popularnej gry. Zapewnij sobie najlepsze chwile relaksu i daj się wciągnąć w długie godziny grania, które pozwolą Ci osiągnąć wewnętrzny spokój.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się