Możliwości fotograficzne i filmowe iPhone 13 Pro - czy to idealny smartfon dla fotografa?

Smartfony na dobre zagościły w naszym życiu. Trudno by było sobie wyobrazić codzienną egzystencję bez nich. Bardzo często Polacy oraz Polki sięgają po różnego rodzaju produkty oznaczone logo Apple. Stąd też w Polsce niesłabnącą popularnością cieszą się iPhone'y, takie jak iPhone 13 Pro. Nie są to oczywiście najtańsze produkty, ale ich jakość, wydajność, parametry techniczne oraz solidność sprawiają, że jest to dobra inwestycja, jeśli chodzi o smartfony z najwyższej półki. Jeśli więc tryb filmowy w Twoim smartfonie jest dla Ciebie istotny oraz szukasz aparatu do robienia zdjęć z efektami oświetlenia studyjnej jakości, to sięgnięcie po "trzynastkę" zdecydowanie ma sens.

Na tle okna trzymany w dłoniach Iphone 13 pro w trakcie robienia zdjęcia
Materiał partnera

iPhone 13 Pro albo iPhone 13 Pro Max - dobry model do zdjęć oraz filmów

Pomiędzy tymi dwoma modelami iPhone'ów nastąpił przede wszystkim ogromny skok wydajności baterii oraz wielkości ekranu iPhone'a. Dzięki takiemu rozwiązaniu iPhone 13 Pro Max może odtwarzać wideo aż do dwudziestu ośmiu godzin. Ekrany mają przekątną sześć i jedna dziesiąta cala w iPhonie 13 Pro, a w iPhonie 13 Pro Max mamy ekran o wielkości sześciu i siedmiu dziesiątych cala. Jeśli więc potrzebujesz grafiki powalającej jakości na swoim iPhonie, to zakup któregoś z tych modeli, będzie strzałem w dziesiątkę. Nowy wyświetlacz typu Super Retina XDR 120 Hz z technologią ProMotion korzysta z odświeżania z prędkością od dziesięciu do stu dwudziestu razy na sekundę. Dzięki temu dynamiczny obraz w iPhonie dopasowuje się do prędkości, z jaką przewijamy ekran. iPhone 13 Pro może także nagrywać wideo Dolby Vision w rozdzielczości 4K z szybkością do sześćdziesięciu klatek na sekundę. Dla tych z nas, którzy wolą iPhone'y o większej przekątnej ekranu, dobrym zakupem będzie iPhone 13 Pro Max: https://www.cortland.pl/apple-iphone/iphone-13-pro-max.html.

Warto zainwestować w nowoczesnego iPhone'a - co do tego nie ma wątpliwości

System aparatów w iPhonie 13 Pro na pewno nas nie zawiedzie. Wypróbuj tryb portretowy oraz różne style fotograficzne jakimi dysponuje iPhone 13 o rozdzielczości aparatów na poziomie 12 MP, a na pewno zakochasz się w tym smartfonie. Może on także służyć do udostępniania wideo AR, automatycznie zmniejszać prędkość połączenia transferu danych, a tryb filmowy przewiduje stosowanie nakładek 3D, itp. Poszerzone możliwości systemu aparatów można obejrzeć na różnego rodzaju specjalistycznych vlogach w sieci. Warto więc korzystać z różnych udogodnień, takich jak np. tryb nocny czy też całego wachlarza częstotliwości odświeżania obrazu, bo od tego jest ów nowoczesny iPhone 13 Pro dostępny w sprzedaży online w sklepie Cortland.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się