Odkurzacze do zadań specjalnych!

Odkurzacz to urządzenie niezbędne, aby utrzymać porządek i czystość. Jest to szczególnie ważne, gdy w domu mieszkają zwierzęta, wówczas odkurzacz powinien radzić sobie także z sierścią. Jeżeli pupil zostawi ją w aucie – wówczas pomocny będzie odkurzacz samochodowy. Domowym rozwiązaniem wykorzystującym najnowsze osiągnięcia techniczne jest robot sprzątający. Czy warto zainwestować w odkurzacze do zadań specjalnych?

W mieszkaniu stojący odkurzacz tradycyjny w kolorach srebrnym i niebieskim, z rurą i szczotką czarną
Materiał partnera

Porządek w domu i w samochodzie

Przy wyborze odkurzacza zawsze należy zwrócić uwagę na solidność sprzętu, poziom generowania hałasu, wielkość zbiornika na kurz, ciężar, zwrotność i długość kabla zasilającego. Dodatkowo, jeżeli mieszkają z nami czworonogi: odkurzacze do sierści, ten zakup warto rozważyć! Ten typ odkurzacza wyróżnia się przede wszystkim zaawansowanym systemem filtracji powietrza i akcesoriami, które ułatwiają ściąganie włosów z dywanów lub mebli.

Osoba sprząta wnętrze samochodu przy użycu ręcznego odkurzacza, zdjęcie utrzymane w kolorach ciemnych i niebieskich Materiał partnera
Wśród odkurzaczy, które odznaczają się swoimi funkcjami są wersje samochodowe, które dzielą się na przewodowe i akumulatorowe. Zaletą pierwszych jest zazwyczaj większa moc, a wadą fakt, że nie dają takiej wygody jak bezprzewodowe. Odkurzacze samochodowe nie wymagające stałego zasilania są małe, umożliwiają dotarcie do najtrudniejszych miejsc i samochodowych zakamarków, sprawdzą się podczas weekendowych wypadów i wakacyjnych wyjazdów, szczególnie gdy podróżować będą dzieci i zwierzęta! Najlepsze sprzęty w tej kategorii wyróżniają się regulacją mocy, długością czasu pracy i dodatkowymi szczotkami.

Roboty ułatwiające życie codzienne

Nowoczesnym rozwiązaniem, które nie wymaga naszego nakładu pracy są roboty sprzątające. Sterowane zdalnie z telefonu, tabletu lub głosem, podłączone do wifi, sprzątają dokładnie i samodzielnie!

Odkurzacz tradycyjny oraz automatyczny na dywanie w mieszkaniu Materiał partnera
Dzięki czujnikom nie zderzają się ze ścianami, ani nie spadają ze schodów. Szeroki wybór produktów tego typu wymaga, aby w specyfikacji sprzętu sprawdzić długość czasu pracy, pojemność zbiornika, poziom hałasu i tryby (na przykład intensywne czyszczenie, mopowanie). Dodatkowo roboty sprzątające mogą pomóc nie tylko w odkurzaniu, ale i myciu podłóg czy okien! Nowoczesne odkurzacze i roboty ułatwiają zachowanie czystości w domu przy niewielkim nakładzie czasu, dlatego zasługują na uwagę i rozważenie zakupu!

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się