W Orange Flex kupisz najnowsze telefony na raty

W Sklepie Orange Flex można kupować telefony i inne urządzenia w naprawdę atrakcyjnych cenach, a także na raty. Dowiedz się jak skorzystać z promocyjnej oferty ratalnej.

Kobiece dłonie trzymające telefon komórkowy
pixabay.com

Sklep Flex to nie tylko Orange okazje, ale też możliwość rozłożenia płatności na raty – do tego raty 0%.

Płatności w Sklepie Flex

Za wszystkie usługi Flex, także zakupy można płacić za pomocą podpiętej karty płatniczej – debetowej/kredytowej albo środków Flex. Można je doładować przy użyciu BLIK-a. Akceptowane karty to: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic i Maestro. Opłata za Plan komórkowy jest pobierana automatycznie co miesiąc. Oczywiście można w trakcie zmienić sposób płatności. A czy w sklepie Orange Flex można robić zakupy na raty?

Orange Flex - telefon na raty

W Sklepie Flex oprócz płatności gotówkowych i przy użyciu środków Flex, można także rozłożyć płatność na raty. Klienci mogą skorzystać z maksymalnie 30 rat. Są to raty nieprocentowane (RRSO 0%). Usługa ta jest dostępna we współpracy z Credit Agricole Bank Polska. Jak to działa?
Po wybraniu sprzedaży ratalnej, po wypełnieniu formularza klient zostaje przeniesiony na stronę banku z prośbą o wypełnienie wniosku kredytowego. Wniosek dotyczy całego zamówienia, a nie poszczególnych urządzeń, które się kupuje. Nie ma żadnych prowizji i opłat bankowych. Cała procedura zajmuje kilkanaście minut – po otrzymaniu akceptu z banku wysyłany jest e-mail z instrukcjami. A co jeśli bank nie rozpatrzy pozytywnie wniosku kredytowego? Wtedy Orange Flex anuluje zamówienie, a klient może złożyć zamówienie jeszcze raz i wybrać inną formę płatności.

Orange Flex – telefony

W ofercie sklepu można znaleźć nowe i regenerowane smartfony w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci mogą skorzystać z kilku rodzajów promocji – oferta miesiąca, wtorkowe wieczory i noce (po 17), czwartkowe happy hours od 14 do 17 oraz specjalne okazje weekendowe i świąteczne. Warto zatem często odwiedzać sklep, by upolować okazję dla siebie.
Wejdź na stronę sklepu Flex i sprawdź nasze promocje: https://flex.orange.pl/sklep.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

  • ccwrc

    02.12.2021 15:33

    Czy ktokolwiek czyta zgłoszenia reklamacyjne? Formularz kontaktowy - milczy od miesięcy. Kontakt via mail - brak odpowiedzi, brak potwierdzenia odbioru, brak czegokolwiek. Saldo uzupełnione z potwierdzeniem a na fotosiku doładowania brak - nie zostało zaksięgowane. Może czas otworzyć skrzynkę kontaktową i zająć się czytaniem maili?

  • pluto

    09.12.2021 19:58

    Uwaga na portal to OSZUŚCI - brak jakichkolwiek odpowiedzi na reklamację konta zasilane wielokrotnie - płatności nie zaksięgowane, zdjęcia zablokowane - brak jakichkolwiek reakcji.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się