Na co zwrócić uwagę wybierając legalnego bukmachera?

Rynek zakładów sportowych w Polsce jest dobrze rozwinięty, więc osoba chcąca postawić kupon ma w czym wybierać – swoje usługi oferuje kilkunastu legalnych bukmacherów, którzy aby zdobyć klienta przebijają się różnymi bonusami i promocjami. Czym się kierować przy wyborze bukmachera?

Otwarty laptop na zielonym suknie, na nim lupa, obok rozłożone monety i banknoty
Materiał partnera

Atrakcyjność oferty

Pierwsze na co możemy zwrócić uwagę jest to, jak bogata oferta jest danej firmy oferującej zakłady sportowe, a także wysokość kursów na konkretne spotkania czy nawet wizualny wygląd strony.

Bukmacher posiadający szerszą ofertę na zakłady sportowe, może zaoferować nam większe pole do popisu. Często interesujące nas spotkania odbywają się w niższych ligach lub są mało popularnym sportem. Bukmacher z szerszą ofertą jest w stanie przyciągnąć większą grupę klientów.

Wybierając u którego bukmachera zacząć grać, warto sprawdzić wysokość kursów jakie nam oferuje. Aby to zrobić wybieramy konkretne spotkania lub typy i porównujemy kursy u różnych bukmacherów. Najlepiej zrobić to na przykładzie różnych sportów i na podstawie kilku spotkań, aby nasze porównania były jak najbardziej miarodajne.

Dla wielu osób nie będzie to miało znaczenia, ale dla osób które cenią sobie estetykę bardzo ważny jest wygląd strony, a także prostota w jej użytkowaniu. Jeżeli chcemy obstawiać zakłady stacjonarnie warto sprawdzić, w jakiej odległości od nas znajdują się punkty bukmacherskie.

Interesujące bonusy

Bukmacherzy oferują bardzo ciekawe bonusy - zarówno powitalne jak i te dla stałych klientów. Firmy przebijają się coraz to większymi kursami i promocjami, które potrafią bardzo ułatwić start nowemu typerowi lub zachęcić stałego klienta do dalszego korzystania z ich usług.

Zakład bez ryzyka jest jednym z najbardziej pożądanych bonusów przez typerów. Polega on na tym, że kupon który jest postawiony za nasze środki będzie przegrany, określona kwota ze stawki (najczęściej jest to 100%) zostanie nam zwrócona na konto lub do depozytu. Minimalizuje to ryzyko utraty pieniędzy praktycznie do zera.

Częstym zjawiskiem jest zwiększony kurs na konkretne zdarzenia lub na cały kupon. Ma to zachęcić klienta do postawienia kuponu właśnie u tego bukmachera oferując w zamian możliwość wygrania większych pieniędzy.

Innymi często stosowanymi zachętami dla klientów jest między innymi dodatkowa kasa do depozytu, kupon bez podatku (bukmacher opłaca podatek z kuponu), freebet (darmowy zakład bez wkładu własnego) i wiele wiele innych, dlatego warto zorientować się przy wyborze bukmachera co może nam zaoferować lub stawiając konkretny kupon wybrać tego, który posiada najlepsze bonusy na to zdarzenie.

Przykładowo bukmacher Betfan oferuje bardzo atrakcyjny kod bonusowy, w którym klienci mogą zyskać 600zł cashbacku oraz 70zł freebetu! Sprawdź szczegóły na https://sport.betfan.pl/betfan-kod-promocyjny/

Opinie klientów

Duże znaczenie przy wyborze bukmachera, z którym chcemy odbyć naszą przygodę ma opinia klientów. Przed założeniem konta i wpłaceniem pierwszych pieniędzy warto chwilę się zatrzymać i poświęcić trochę czasu na weryfikację firm oferujących zakłady sportowe.

O popularności bukmacherów wiele mogą nam powiedzieć prowadzone rankingi, jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że mogą być one zakłamane lub sponsorowane, więc należy przyjmować je z lekkim przymrużeniem oka.

Najwięcej możemy dowiedzieć się na forach, gdzie „starzy wyjadacze” podpowiedzą nam do którego bukmachera powinniśmy się udać, który zaoferuje nam najlepsze kursy albo który sprawia największe problemy przy ewentualnych reklamacjach lub nieprawidłowościach.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

  • ccwrc

    24.11.2021 20:54

    Czy ktokolwiek czyta zgłoszenia reklamacyjne? Formularz kontaktowy - milczy od miesięcy. Kontakt via mail - brak odpowiedzi, brak potwierdzenia odbioru, brak czegokolwiek. Saldo uzupełnione z potwierdzeniem a na fotosiku doładowania brak - nie zostało zaksięgowane. Może czas otworzyć skrzynkę kontaktową i zająć się czytaniem maili?

  • pluto

    09.12.2021 19:59

    Uwaga na portal to OSZUŚCI - brak jakichkolwiek odpowiedzi na reklamację konta zasilane wielokrotnie - płatności nie zaksięgowane, zdjęcia zablokowane - brak jakichkolwiek reakcji.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się