Wyprawka dla szczeniaka. Odwiedź sklep zoologiczny i kup kilka przydatnych drobiazgów

Szczenię potrzebuje odpowiednich akcesoriów, które pomogą mu zaadaptować się w nowym miejscu, nabyć podstawowe umiejętności i dopasować się do panujących w domu zasad. Przed zakupem lub przygarnięciem psa warto więc odwiedzić sklep zoologiczny i kupić najpotrzebniejsze rzeczy.

Materiał partnera

 1. Sklep zoologiczny z wyposażeniem dla psa
 2. Ile kosztuje wyprawka w internetowym sklepie zoologicznym?

Dobrym miejscem na zakupy, nie tylko dla osób zabieganych, jest internetowy sklep zoologiczny. Można tam kupić produkty najwyższej jakości za niższą niż w sklepie stacjonarnym cenę, nie wychodząc z domu. To podwójna oszczędność - nie tylko pieniędzy, ale i czasu.

Sklep zoologiczny z wyposażeniem dla psa

Każdy właściciel chce dla swojego pupila jak najlepiej, ale nie każdy wie, co kupić, aby psiak był zadowolony i szybko nauczył się, jak żyć w nowej rodzinie. Dla zwierząt domowych ważna jest rutyna, a więc regularne wychodzenie na spacer, karmienie o stałych porach tym samym rodzajem żywności oraz stworzenie jednego miejsca, tylko dla psa. W przestrzeganiu tych wszystkich zasad pomaga odpowiednie wyposażenie.

Początkowo powinno być dopasowane do indywidualnych potrzeb szczenięcia. Niezbędnym akcesorium jest legowisko przeznaczone dla małych zwierząt, w którym szczeniak będzie mógł odpoczywać lub poszukać schronienia, jeśli poczuje się zagrożony. Przyda się także smycz oraz obroża lub szelki. Smycz nie musi być długa - dla szczeniąt polecane są modele o długości około 90 cm, zakończone karabińczykiem, za pomocą którego smycz można szybko przypiąć do obroży. W pierwszych tygodniach lepiej unikać smyczy typu flexi, ponieważ zbyt długa linka lub taśma utrudnia zapanowanie nad psem.

Przydadzą się także akcesoria do pielęgnacji psa, np. szczotka do futra lub szczoteczka do zębów. Tę ostatnią mogą zastąpić odpowiednie przekąski, pozwalające psu na ścieranie kamienia nazębnego. Nie obejdzie się również bez kupienia misek na karmę i wodę, a także podkładów higienicznych; szczenięta nie zawsze dobrze panują nad swoim pęcherzem i w pierwszych dniach często zdarzają im się "mokre" wypadki.

Ile kosztuje wyprawka w internetowym sklepie zoologicznym?

Ilość akcesoriów, jakie trzeba kupić dla szczeniaka, jest pokaźna, dlatego na zakup wyprawki niektórzy właściciele przeznaczają nawet kilkaset złotych. Koszty te można jednak zminimalizować, kupując akcesoria w sklepie zoologicznym online Zooarena, w którym można w niskich cenach nabyć pełne wyposażenie dla psów i kotów różnych ras. Klienci mogą tam liczyć na szeroki wybór akcesoriów, darmową dostawę oraz fachowe doradztwo w wyborze.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

 • ccwrc

  24.11.2021 20:55

  Czy ktokolwiek czyta zgłoszenia reklamacyjne? Formularz kontaktowy - milczy od miesięcy. Kontakt via mail - brak odpowiedzi, brak potwierdzenia odbioru, brak czegokolwiek. Saldo uzupełnione z potwierdzeniem a na fotosiku doładowania brak - nie zostało zaksięgowane. Może czas otworzyć skrzynkę kontaktową i zająć się czytaniem maili?

 • pluto

  09.12.2021 19:59

  Uwaga na portal to OSZUŚCI - brak jakichkolwiek odpowiedzi na reklamację konta zasilane wielokrotnie - płatności nie zaksięgowane, zdjęcia zablokowane - brak jakichkolwiek reakcji.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się