Stacjonarne komputery Apple

Stacjonarne komputery Mac to nowoczesne sprzęty, które można wykorzystywać do pracy, zabawy, nauki i w celu rozwijania pasji. Podobnie jak w przypadku laptopów MacBook Air można liczyć na niesamowity komfort podczas użytkowania i cieszyć się wysokim poziomem bezpieczeństwa, a jednocześnie komputer stacjonarny jest wydajniejszy i zdaniem wielu użytkowników wygodniejszy.

Na drewnianym biurku stoi biały zestaw komputerowy Apple'a: monitor, klawiatura, myszka
Materiał partnera

 1. Dlaczego użytkownicy tak chętnie kupują komputery Apple?
 2. Jakie komputery Mac są najlepsze?
 3. Komputer stacjonarny czy MacBook Air?

Jeżeli więc nie potrzebujesz sprzętu typu przenośny komputer Apple, który można mieć zawsze przy sobie, stacjonarny Mac komputer może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Dzięki poniższym poradom dowiesz się, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie takich sprzętów i w jaki sposób zapewnić sobie spokój w razie wystąpienia problemów z działaniem.

Dlaczego użytkownicy tak chętnie kupują komputery Apple?

Wszystkie komputery Apple wyróżniają się doskonałym designem, który widać również na przykładzie sprzętu stacjonarnego. Starannie zaprojektowane są nawet najdrobniejsze detale, a nowy komputer można kupić w kolorach, w jakich nie występują zwykłe PC (dostępne są między innymi komputery w kolorach: pomarańczowym, niebieskim, srebrnym, fioletowym oraz zielonym). W zależności od potrzeb klienta, można kupić komputery Apple z większym dyskiem (w takiej sytuacji pojemność dysku może wynosić nawet 1TB) lub mniejszą ilością wbudowanej pamięci, co przełoży się na niższą cenę. 

Jakie komputery Mac są najlepsze?

W przypadku komputerów Mac nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo, bo system operacyjny od Apple sprawia, że nawet gdyby ktoś chciał coś namieszać w ustawieniach przeglądarki lub systemu, to będzie miał utrudnione zadanie. Z tego powodu komputery te świetnie sprawdzają się do firm, gdzie kwestie bezpieczeństwa są bardzo ważne. Największą efektywność pracy zapewni nowoczesny iMac 27. Jest to sprzęt typu All-in-One, więc wszystko znajduje się w jednej obudowie połączonej z monitorem. Tym samym sprzęt sprawdzi się nie tylko w przypadku pracy z najbardziej wymagającymi aplikacjami, ale również wtedy, gdy klientowi zależy na tym, aby całość ładnie wyglądała i pasowała do nowoczesnego biura lub gabinetu. 

Komputer stacjonarny czy MacBook Air?

Alternatywą dla tego sprzętu może być nieco tańszy iMac 24, który sprawdzi się jako komputer domowy lub sprzęt ustawiony w miejscu pracy. Jeżeli jednak ktoś potrzebuje komputera przenośnego, powinien zainteresować się serią sprzętów MacBook Air. Sklep internetowy oferuje zarówno komputery stacjonarne, jak i laptopy Apple.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

 • Zegaromaniak

  21.09.2021 12:53

  Sam posiadam Maca, nie ma nic lepszego :) W końcu uwolniłem się od ciągłego zacinania systemu i dziwnych aktualizacji.

 • ccwrc

  24.11.2021 20:54

  Czy ktokolwiek czyta zgłoszenia reklamacyjne? Formularz kontaktowy - milczy od miesięcy. Kontakt via mail - brak odpowiedzi, brak potwierdzenia odbioru, brak czegokolwiek. Saldo uzupełnione z potwierdzeniem a na fotosiku doładowania brak - nie zostało zaksięgowane. Może czas otworzyć skrzynkę kontaktową i zająć się czytaniem maili?

 • pluto

  09.12.2021 20:00

  Uwaga na portal to OSZUŚCI - brak jakichkolwiek odpowiedzi na reklamację konta zasilane wielokrotnie - płatności nie zaksięgowane, zdjęcia zablokowane - brak jakichkolwiek reakcji.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się