Materace w Katowicach - jak dobrać twardość i rodzaj odpowiedni dla siebie?

Jak znaleźć w Katowicach dobry materac do spania? Okazuje się, że praktycznie na wyciągnięcie ręki masz ogromny wybór i doskonałą jakość, którą oferuje Hilding. Zanim zdecydujesz się na zakup podłoża do spania - wyjaśnimi ci jak dobrać odpowiednią twardość i rodzaj materaca.

Materace w Katowicach - gdzie kupić najlepsze?

Katowice to ogromne miasto, dlatego oferuje ci aż sześć renomowanych salonów stacjonarnych i kilkadziesiąt autoryzowanych salonów internetowych. Poznaj najlepsze w Katowicach materace w sklepie online Materacekatowice.eu, gdzie nie tylko masz pod ręką wszystkie adresy salonów z materacami w Katowicach, ale także możesz w każdej chwili skorzystać z fachowego doradztwa konsultantów z salonów online.

Sprawdź także materace w sklepie online Materacelublin.eu.

Pamiętaj!

Nie traktuj zakupu materaca do spania po macoszemu i nigdy nie wybieraj taniego, oferowanego przez nieznaną firmę z wątpliwą renomą. Materac na którym śpisz, decyduje o twoim zdrowiu, dlatego dobieraj go starannie i zasięgnij fachowej porady na temat  jego twardości i rodzaju, który będzie najlepiej spełniał twoje oczekiwania i wymagania. Wykwalifikowany personel z firm takich jak Hilding z pewnością szczegółowo i w przystępny sposób opisze ci parametry, jakie powinny cechować dobry materac do spania.

Pamiętaj, że mają one znaczący wpływ na nasze zdrowie. Dobrze dobrany materac to wsparcie dla całego kręgosłupa i ulga dla ciała, które wypoczywa i regeneruje się znacznie lepiej, na odpowiednio dobranym podłożu. Więcej na temat zdrowia i wpływu materacy na jakość spania dowiesz sie na stronie zdrowykregoslup.pl

Materace w Katowicach - gdzie kupić najlepsze?

Materace w Katowicach - dobieramy twardość materaca

Twardość materaca to ważny aspekt, który uwzględnia twoją wagę i pozwala dobrać idealne podłoże do snu. Wyróżniamy  materace miękkie, średnio miękkie, średnio twarde oraz twarde. Produkty o podłożu miękkim  są przeznaczone dla osób ważących poniżej  60 kg (np. materac Hilding Rumba). Ważysz więcej lub wolisz nieco twardsze podłoże? Wybierz Hilding Tango: idealny dla osób ważących między 50 a 80 kg. Dla osób o wadze 70-110 kg odpowiednie są materace twardsze, np. Hilding Foxtrot, a dla jeszcze cięższych przewidziano materace o twardości H4. Pamiętaj jednak, że odczucie otwartości materaca jest subiektywne i należy dobierać go przede wszystkim według upodobniań.

Materace w Katowicach - dobieramy rodzaj materaca

  1. Materace piankowe -  to wysoka trwałość i elastyczność punktowa, oraz  komfort i higiena snu, przy jednoczesnym dopasowaniu się do ciała śpiącej osoby. Materace lateksowe Hilding mają właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne. Pianka VISCO to innowacyjny komponent, który zwiększa swoją elastyczność w zależności od temperatury ciała i idealnie dopasowuje się do jego kształtu.
  2. Materace sprężynowe - idealne podparcie dla ciała, i najlepsza elastyczność punktowa dzięki niezależnie działającym sprężynkom, umieszczonym w odrębnych kieszonkach. Hilding to najnowocześniejsze materace, na sprężynie bonnelowej, kieszeniowej, sprężynie typu Multipocket oraz innowacyjnej sprężynie InterActive. Jednym z najpopularniejszych jest m.in. Hilding Lambada, ceniony za wyjątkową sprężystość oraz bardzo wysoką elastyczność punktową,
  3. Materace hybrydowe Hilding. Niezwykłe i innowacyjne, łączą w sobie najlepsze cechy materacy piankowych i sprężynowych, by stworzyć idealną hybrydę odpowiedzialną za najwyższej jakości sen.

Artykuł sponsorowany