Gotowe projekty domów bez garażu - dlaczego warte z nich skorzystać?

Budowa domu to przedsięwzięcie na bardzo dużą skalę. Przede wszystkim wymaga bardzo dużych nakładów finansowych już na etapie projektowania. Wygodny dom jest na wagę złota. Niestety usługi architektów mogą bardzo dużo kosztować, dlatego warto zastanowić się nad kupnem gotowego projektu domu. Jak działa taka usługa i czy warto z niej skorzystać?

  1. Czym są gotowe projekty domów?
  2. Domy bez garażu
  3. Zalety gotowych projektów domów

Czym są gotowe projekty domów?

Przygotowanie kompletnego projektu domu to zadanie, jakie mogą wypełnić jedynie wykwalifikowani architekci z certyfikatami i pozwoleniami na pracę. Indywidualnie przygotowany projekt może jednak bardzo dużo kosztować. W takim wypadku warto sprawdzić gotowe projekty domów przygotowane przez firmę Extradom. Jest to placówka zatrudniająca architektów opracowujących projekty małych i funkcjonalnych domów jednorodzinnych. Zasada jest także, że jeden projekt może być wykorzystywany wiele razy przez wielu klientów. Kluczą rzeczą w przypadku projektowania domów jest branie pod uwagę wszystkich zasad bezpieczeństwa oraz potrzeb inwestorów. Oferowane Projekty domów różnią się wielkością, dzięki czemu można je dopasować do rozmiarów działki. W ten sposób uda się dopasować do każdego klienta. W domach projektowanych przez firmę Extradom mogą mieszkać zarówno wielopokoleniowe rodziny, jak również single. Wszystkie projekty tworzone są z niezwykłą pasją. Projektanci inspirują się zarówno nowymi trendami, jak również klasyką. Oczywiście są to domy dopasowane do naszej strefy klimatycznej, dlatego zawierają pełny projekt ogrzewania oraz wszystkich udogodnień pozwalających na wygodne codzienne funkcjonowanie.

Domy bez garażu

Co zrobić, gdy inwestor dysponuje małą działką. W takiej sytuacji warto zdecydować się na małe domy bez garażu (https://www.extradom.pl/projekty-domow-bez-garazu). Jest to idealne rozwiązanie, które pozwoli na funkcjonalne wykorzystanie całej powierzchni. Jest to także dobry sposób na budowę domu dla osób nie posiadających aż tak dużych środków finansowych, jednak marzących o domu jednorodzinnym. Dodatkowo zagospodarowanie przestrzeni pozwoli stworzyć także mały ogród, który stanie się ulubionym miejscem relaksu. W ofercie firmy Extradom znajduje się sporo projektów, które z powodzeniem uda się dopasować nawet do małych działek. Dodatkowo warto wybrać dom z poddaszem użytkowych, co znaczenie zwiększy powierzchnię całego budynku. W ten sposób może zamieszkać nawet kilkuosobowa rodzina. W niektórych domach zainstalowane są specjalne małe kotłownie oaz piwnice, gdzie pomieszczą się dodatkowe piece. Jak widać, takie projekty są bardzo dobrze przemyślane. Domy bez garażu nie musza oznaczać mało funkcjonalnych przestrzeni. Pozwalają na zagospodarowanie działki w dowolny sposób, co zdecydowanie podoba się coraz większej liczbie klientów z całej Polski.

Zalety gotowych projektów domów

Do jednych z najważniejszych zalet gotowych projektów domów jest ich cena. Są one znacznie tańsze niż indywidualnie przygotowywane domy. Dodatkowo nie trzeba na nie czekać. Przygotowanie projektu zajmuje sporo czasu, co oczywiście sprawia, że cała budowa się przedłuża. Projekty gotowe pozwalają na podjęcie budowy już następnego dnia po otrzymaniu wszystkich wizualizacji oraz rysunków. W ten sposób każdy klient może się szybko wprowadzić do swojego wymarzonego lokum. Każdy projekt to praca na najwyższym poziomie, którą można później zindywidualizować poprzez zastosowanie różnych kolorów oraz elementów wyposażenia.

 

Artykuł sponsorowany

 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się