Szukasz dobrego materaca? Postaw na innowacyjne materace Hilding!

Przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w materace Hilding.

1. Nowoczesne technologie

Wśród oferty szwedzkiego producenta Hilding Anders znajdziesz materace tworzone według najnowocześniejszych technologii i z zastosowaniem najbardziej nowoczesnych rozwiązań, dla jeszcze większego komfortu Twojego snu. W wielu materacach, na przykład marki Hilding, takich jak Rumba, połączono kilka rodzajów pianek, co gwarantuje jeszcze większą wygodę snu, przy zwiększonej trwałości materaca. Wiele modeli materacy ma też inne, niezwykle nowoczesne rozwiązania, jak pokrowce pochłaniające wilgoć lub o właściwościach antyalergicznych.
W niektórych modelach zastosowano też różne stopnie twardości, dla jeszcze lepszego jej dopasowania do Twoich potrzeb i upodobań. Nowoczesne systemy wentylacji zastosowane w materacach Hilding Anders sprawiają z kolei, że są one zdrowsze dla Twojej skóry i układu oddechowego, bo nie gromadzi się w nich wilgoć ani bakterie, a materac zyskuje dłuższą żywotność. 

2. Bezpieczeństwo ponad wszystko

Bezpieczeństwo materacy Hilding Anders jest potwierdzone certyfikatami. Wiele modeli posiada status wyrobów medycznych, co oznacza, że mogą być stosowane nawet u osób unieruchomionych, jako materace przeciwodleżynowe. Materace dla dzieci także posiadają certyfikaty i rekomendacje, potwierdzające ich bezpieczeństwo dla najmłodszych. Masz więc pewność, że zagwarantują Tobie oraz Twojej rodzinie zdrowy i bezpieczny sen, a ich jakość została dokładnie sprawdzona i potwierdzona licznymi badaniami.
Takie materace są dostępne m.in. w Sleepinghouse.

Uniwersalne materace - dobry wybór dla każdego

3. Uniwersalne - dobry wybór dla każdego

W ofercie szwedzkiego producenta Hilding Anders znajdziesz praktycznie wszystkie możliwe materace. Wykonane z pianki termoelastycznej, wysokoelastycznej, hybrydowe, multipocket czy z dodatkiem naturalnych włókien. Możesz kupić też specjalne materace dla nastolatków, materace dla seniorów, osób z problemami z kręgosłupem czy partnerów, którzy mają różny rytm dnia i nie chcą zakłócać sobie wzajemnie snu. W ofercie firmy znajdziesz też materace przeznaczone dla osób o każdej możliwej wadze, nawet powyżej 140 kilogramów.

Materace są dostępne też we wszystkich rozmiarach - od najmniejszych, przez najpopularniejsze jednoosobowe materace 90x200 cm, po największe materace, przeznaczone dla łóżek królewskich czy partnerów o dużych wymiarach sylwetek.
Hilding Anders posiada też w swojej ofercie niezwykle przydatne materace nawierzchniowe, którą mogą Ci pomóc uporać się z niewygodnym, zbyt miękkim czy zbyt twardym materacem i to niewielkim kosztem.
Jak dokładnie działają te materace, jakie są ich rodzaje oraz co możesz z ich pomocą osiągnąć przeczytasz w materiale pod tym linkiem: https://sleepinghouse.pl/artykul/rodzaje-rozmiary-i-zastosowanie-materacow-nawierzchniowych.

 

*Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków innowacyjnością, wysoką jakością i skandynawskim stylem.
W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Ikea, Natura i Galaxy w Agata Meble, Immensity dla BRW czy też unikatowych rozwiązań zastosowanych w marce prywatnej Sleepmed.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się