Najlepsze gadżety erotyczne 2020!

masażer łechtaczki
Materiały prasowe

Zobacz, które gadżety erotyczne zdobyły największe uznanie na świecie w roku 2020!

Co stanowi o wyjątkowości gadżetu erotycznego? Opinia użytkowników! Dzisiaj przedstawimy Wam najlepsze (jak dotąd) gadżety erotyczne na rok 2020!

 1. Lelo Sona 2 Cruise

Lelo Sona był pierwszym sonicznym, bezdotykowym stymulatorem łechtaczki, który od razu skradł serca kobiet. Lelo Sona 2 Cruise jest czwartym już modelem genialnego masażera łechtaczki. Jak się okazało, równie popularnym! Elegancki stymulator ssący do łechtaczki to odpowiedź na potrzeby wymagających kobiet. Mocna Lelo Sona 2 Cruise jest również cicha i bardzo dyskretna.

 1. Lelo Soraya 2

Wibrator królik Lelo Soraya 2 był projektowany wyjątkowo, ponieważ za pomocą ultrasonografu. Takie działanie miało na celu idealne dopasowanie wibratora do kobiecej anatomii. Jak się domyślacie, projekt się udał, ponieważ elegancki Lelo Soraya 2 sprzedaje się na świecie jak świeże bułeczki. Sekret wibratora tkwi nie tylko w budowie, ale również w szerokiej rozpiętości niskich wibracji i miękkości hipoalergicznego silikonu. Rozwiązania zastosowane w Lelo Soraya 2 są typowe tylko dla marki Lelo!

 1. Lelo F1s 

masturbator Materiały prasowe

Lelo F1s to pierwszy masturbator, który wykorzystuje soniczne fale do stymulacji penisa. Sterowany aplikacją wyjątkowy gadżet erotyczny dla mężczyzn jest stylowy i oferuje znacznie więcej zabawy niż dobra masturbacja. To typowo męski gadżet, który pozwala mierzyć swoją wytrzymałość i próbować różne sposoby stymulacji, zachowując przy tym 100% dyskrecji.

 1. Satisfyer Pro 2 Vibration

Bezdotykowy stymulator Satisfyer Pro 2 Vibration jest obecny na rynku gadżetów erotycznych już od dłuższego czasu. Jak pokazują statystyki, do tej pory nie znudził się użytkowniczkom. Powietrzny masażer łechtaczki ma świetną cenę i bardzo zróżnicowane działanie. Możemy wybierać spośród kilkunastu trybów powietrznych i wibrujących, którymi można sterować osobno, wybierając sposób masażu zależnie od nastroju.

 1. Europe Magic Wand

Masażer ciała Europe Magic Wand to jeden z najstarszych najlepszych gadżetów erotycznych, który ostatnio ukazał się w unowocześnionej wersji. Mocny masażer do ciała działa po podłączeniu do sieci, nie jest to gadżet ładowany. Pozwala to na przyjemność w każdym momencie! Europe Magic Wand jest elegancki, mocny i prosty w sterowaniu. Popularny jako uniwersalny gadżet erotyczny do użycia solo lub w parze.

 1. Fifty Shades of Grey Greedy Girl

Duży wibrator damski Fifty Shades of Grey Greedy Girl to hit nawet pośród tych kobiet, które nie są fankami słynnej serii 50 Twarzy Greya. To wibrator króliczek zasilany 2 motorkami. Mocne wibracje i kształt doskonały do pieszczot punktu G sprawiają, że w tym roku właśnie ten model wibratora i ogólnie wibratory króliczki są jednymi z najchętniej kupowanych zabawek erotycznych na świecie.

 1. Satisfyer Pro Penguin Next Generation

stymulator łechtaczki Materiały prasowe

Zestawienie kończymy jednym z najbardziej uroczych i najdyskretniejszych gadżetów erotycznych na rynku. Satisfyer pro Penguin Next Generation to bezdotykowy stymulator łechtaczki w kształcie pingwinka. 12 poziomów stymulacji i pełna dyskrecja zadziałały, ponieważ jest to jeden z najchętniej kupowanych gadżetów erotycznych nie tylko w roku 2020, ale również poprzednim.

Trzeba przyznać, że najpopularniejsze gadżety w roku 2020 są naprawdę ciekawe! Czy druga połowa roku zaskoczy nas godnymi nowościami?

Artykuł sponsorowany

Komentarze

 • net-x

  28.08.2020 17:12

  Bardzo "trafiona" reklama na serwis rzekomo fotograficzny ;)

 • asia1766

  28.08.2020 21:15

  No nie wierzę...serio???? W czytelni fotograficznej??

 • Mr_Martin

  30.08.2020 18:41

  Dawno tu nie zaglądałem. Padłem jak zobaczyłem. Dno dna.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się