STS kod promocyjny w zakładach bukmacherskich

Mężczyzna z telefonem
Materiały prasowe

Zainteresowanie sportem i zakładami bukmacherskimi pozwala łączyć pasję z możliwością typowania wyników meczów piłkarskich oraz innych rywalizacji, nie tylko drużynowych. Wybór sprawdzonego i godnego zaufania bukmachera to bez wątpienia ważna kwestia, zarówno dla doświadczonych graczy, ale przede wszystkim dla osób początkujących. Komfortowy start w zakładach zapewnić może specjalny kod promocyjny STS, umożliwiający otrzymanie powitalnego freebetu.

Legalny bukmacher online to gwarancja wygody i bezpieczeństwa, a w przypadku zakładów bukmacherskich STS także i szansa na bonus powitalny, dostępny dla nowych użytkowników serwisu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, największy polski bukmacher STS oferuje łatwy do zrealizowania kod promocyjny, umożliwiający skorzystanie z freebetu, czyli tzw. darmowego zakładu. Promocja dedykowana jest nowym graczom. Warunki, które należy spełnić w celu realizacji bonusu są bardzo proste, a sama aktywacja kodu promocyjnego podczas rejestracji zajmuje niewiele czasu. Jesteś zainteresowany? STS kod promocyjny możesz sprawdzić na stronie sts.pl.

Jak działa kod promocyjny STS?

Specjalny kod promocyjny STS można wykorzystać w łatwy sposób. Przysługuje on każdemu nowemu użytkownikowi serwisu i przyjmuje postać freebetu o wartości 25 złotych. Bonus uzyskać można zaledwie w parę sekund, wystarczy bowiem skorzystać z otrzymanego kodu podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, wpisując go w wyznaczone pole. Freebet bez depozytu o wysokości 25 złotych naliczany jest wtedy automatycznie. Aby wypłacić środki, należy wcześniej wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty. Kurs całego postawionego kuponu musi wynosić minimum 1.91. Decydując się na ofertę największego bukmachera w Polsce, już na samym początku można skorzystać z unikatowej promocji i uzyskać dostęp do możliwości typowania wyników meczów piłkarskich oraz innych interesujących sportowych rywalizacji na całym świecie. Co więcej, zakłady bukmacherskie STS to nie tylko popularne wydarzenia sportowe, ale także polityczne i rozrywkowe, a od niedawna również możliwość zawierania zakładów na wyniki symulowanych gier karcianych.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się