Pora przygotować się na nowy rok szkolny

kredki, farby, flamastry
Pixabay

W sklepach już pojawiają się artykuły szkolne w przystępnych cenach, dlatego nie ma co zwlekać z ich zakupem. Tym bardziej że znikają z półek bardzo szybko. Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku wszystko, czego potrzebuje, ale nie trzeba przy tym mocno zubażać portfela. Bogotą i zróżnicowaną ofertę przygotowały markety takie jak Biedronka. Lidl czy Carrefour. Co w takim razie powinno się znaleźć w takiej wyprawce szkolnej, aby dziecko było odpowiednio przygotowane do powrotu do nauki?

Szkoła powraca - czego będzie potrzebowało Twoje dziecko w nowym roku szkolnym?

Podręczniki i zeszyty z ćwiczeniami to jedno, ale potrzebne są też przeróżne artykuły szkolne. Można je dostać w przystępnych cenach w marketach, szczególnie w okresie obowiązywania promocji dotyczących powrotu do szkoły. Ogromny wachlarz wyboru czeka na nas w Biedronce, Lidlu i Carrefourze. Do wyboru mamy przeróżne zeszyty, notesy, teczki, farby do malowania palcami/akwarelowe/plakatowe dekoracyjne, nożyczki, kleje, pędzelki, kredki w sztyfcie, plastelinę, pastele olejne, kredki bambino/ołówkowe, modelinę, flamastry, długopisy zwykłe i żelowe, markery artystyczne, zeszyty papierów kolorowych, bibuły i brystole, zestawy gumek i karteczek samoprzylepnych, bloki rysunkowe i techniczne, piórnik szkolny, plecak, worek szkolny, okładki na zeszyty, nalepki i naklejki, cienkopisy, antystresowe długopisy z gniotkiem, zakreślacze, długopisy wymazywalne, temperówki, zestawy matematyczne, szereg różnych książek edukacyjnych i językowych, słowniki. Podobny asortyment znajdziemy w innych marketach. Ceny poszczególnych produktów mogą w mniejszym lub większym stopniu się różnić, ale zwykle są bardzo do siebie zbliżone.

W poszukiwaniu promocji - co jeszcze powinna zawierać wyprawka szkolna

W Carrefourze dostaniemy nie tylko artykuły szkolne, ale też szereg produktów niezbędnych do stworzenia dziecku sprzyjających warunków do nauki w domowym zaciszu. Każda pociecha potrzebuje odpowiedniego biurka, wygodnego krzesła i lampki do oświetlenia powierzchni roboczej. Można przykładowo wybrać drewniane biurko z wysuwaną półką, otwieraną szufladą i szafką w cenie 189 złotych lub zdecydować się na biurko gamingowe w cenie 299 złotych. Fotel obrotowy kupimy już za 119 złotych, model młodzieżowy za 149 złotych, a gamingowy kosztować będzie nas 199 złotych. Ciekawą opcją jest także stolik pod laptopa za niecałe 40 złotych. Przy okazji warto kupić dziecku garderobę i obuwie. Przydadzą się także różnego typu pojemniki śniadaniowe. W Carrefourze obowiązuje wiele dodatkowych zniżek – z kartą dużej rodziny można zyskać do 10% rabatu na zakupy przez cały tydzień. Wszyscy mogą kupować taniej o 10% z aplikacją Mój Carrefour – na całe zakupy w każdy weekend.

W Lidlu z kartą dużej rodziny można już od 10 sierpnia kupić wszystkie artykuły szkolne 10% taniej niż dotychczas. Promocją objęte są plecaki i tornistry, piórniki, worki i inne artykuły szkolne. Dotyczy ona również tekstyliów dziecięcych i młodzieżowych. Sierpień to najlepszy czas na skompletowanie szkolnej wyprawki. Jeśli rzeczywiście chcemy zaoszczędzić, najbardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się we wszystko właśnie w popularnych marketach. Niezależnie od tego, na odwiedzenie którego sklepu się zdecydujemy, w każdym możemy liczyć na atrakcyjne ceny.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się