Materac termoelastyczny czy z kokosem? Przewodnik po specjalistycznych rodzajach materacy na przykładzie czołowego producenta Hilding Anders

Materac
Materiały prasowe

Materace dostępne są w wielu różnych rodzajach. Z naszym przewodnikiem zawsze wybierzesz najlepszy produkt dla siebie. 

Na co zwrócić uwagę w trakcie wyboru materaca?

Podczas podejmowania decyzji o wyborze materaca najważniejsze jest kierowanie się prostą zasadą – wybieramy produkt dla siebie, który ma spełnić nasze własne potrzeby. Warto stawiać na unikatowe rozwiązania zamiast kupowania okraszonych marketingowymi sloganami materacy „dla każdego”. W dokładnej specyfikacji danego modelu znajdziemy wiele praktycznych informacji – na przykład typ danej konstrukcji, który ma kluczowe znaczenie dla naszego komfortu.

Przy całkiem sporej liczbie zmiennych, które musimy wziąć pod uwagę przy wyborze, są także kwestie niezmienne – przede wszystkim jakość. Warto stawiać na produkty renomowanych marek, takich jak Hilding Anders. Szwedzka firma oferuje szeroki asortyment materacy. W celu zapewnienia najlepszych wrażeń sennych każdemu klientowi powstały także podmarki, specjalizujące się w konkretnych typach materacy. Wśród nich warto wymienić między innymi SleepMed – firmę specjalizującą się w materacach medycznych – oraz Curem, markę produkującą materace premium.

Rodzaje materacy – kompletny przegląd przez różne konstrukcje

Podstawowe typy materacy to materace piankowe i sprężynowe. Pierwszą kategorię charakteryzuje niesamowity komfort użytkowania oraz doskonałe parametry dotyczące higieny i mikroklimatu. Materace sprężynowe charakteryzują się z kolei wysoką trwałością i mniejszą podatnością na deformowanie. Co więcej, są to przeważnie produkty o większej twardości. Poza tymi dwoma podstawowymi rodzajami istnieje jeszcze więcej typów materacy, które spełnią oczekiwania każdej grupy użytkowników.

Materace z kokosem – produkty antyalergiczne, które charakteryzują się świetnym poziomem twardości. Wkład z maty kokosowej wnosi do konstrukcji materaca wiele parametrów korzystnych dla naszego zdrowia. Może on zwiększyć twardość konstrukcji, ma też idealne właściwości dla alergików i osób wrażliwych na wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Materace z pianką termoelastyczną – bardzo innowacyjny typ materacy, który charakteryzuje wykorzystanie najnowszych technologicznych rozwiązań. Pianka pod wpływem temperatury idealnie dopasuje się do naszego ciała, zwiększając poziom wygody.

Materace lateksowe – niezwykle odporne na kurz, grzyby i bakterie. Te piankowe konstrukcje charakteryzują się wysoką trwałością oraz właściwościami antybakteryjnymi i antyalergicznymi.

Materace hybrydowe – to połączenie materacy piankowych i sprężynowych. Charakteryzuje je doskonałe wykonanie – zazwyczaj są to produkty z najwyższej półki cenowej.

Materace medyczne – dysponują niezbędnymi certyfikatami, które potwierdzają ich prozdrowotne właściwości. Wśród nich wyróżnić można materace ortopedyczne i przeciwodleżynowe.

Materac Materiały prasowe

Gdzie znaleźć materace marki Hilding Anders?

Innowacyjne rozwiązania nie są jedynie dla wybranych. Już dziś mogą Państwo zamówić wysokiej klasy materace marki Hilding Anders, dostępne w ofercie sklepu Senna Materace.

Wysokiej klasy materace z kokosem znajdują się na https://sennamaterace.pl/18-materace-z-kokosem.

Innowacyjne materace termoelastyczne znajdą Państwo na stronie https://sennamaterace.pl/19-materace-termoelastyczne.

Wysokiej klasy materace kieszeniowe dostępne są pod linkiem https://sennamaterace.pl/17-materace-kieszeniowe.

________________________________________________

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się