Wynajem łodzi w Chorwacji - wakacje 2020

łódź, woda

Wakacje na łodzi lub jachcie to coś, co jest nie tylko przygodą samą w sobie. To również taka forma spędzania urlopu, która pozwala oderwać się od codzienności, zrelaksować, a przy tym wszystkim połączyć wczasy zagranicą z minimalizacją spotkań z innymi ludźmi. Warto korzystać z tej opcji, tym bardziej, że ceny wydają się naprawdę atrakcyjne.

Dlaczego akurat Chorwacja?

Czarter jachtów dostępny jest w wielu miejscach, również w kraju. W Polsce najczęściej mowa o Mazurach, jednak tam zawsze przecież można pojechać. Tymczasem Adriatyk kusi chociażby lepsza pogodą.

To jednak nie wszystko. Wynajem jachtów w Chorwacji ma tę zaletę, że tutejsza linia brzegowa z perspektywy łodzi wygląda naprawdę malowniczo. Okolica po prostu obfituje w liczne wyspy, także takie, które zachwycają pod względem przyrodniczym. Z drugiej strony jeśli ktoś lubi regularnie schodzić na ląd, jest tez co zwiedzać – sporo tu zabytków architektonicznych, które naprawdę zapadają w pamięć.

Czarter łodzi w Chorwacji – nawet dla najbardziej wybrednych

Warto zwrócić uwagę na to, że wynajem jachtów w Chorwacji jest na tyle dużą gałęzią branży turystycznej, że praktycznie każdy znajdzie łódź odpowiadającą jego potrzebom. Jeżeli przyjrzymy się poszczególnym ofertom (sporo propozycji można znaleźć na stronie https://www.globesailor.pl/czarter-jachtow-chorwacja-d265.html), znajdziemy tam praktycznie wszystko. Od małych łodzi, po całkiem spore jachty, od rejsów kabinowych, po prywatne. Nie brakuje tez zresztą ofert na czarter łodzi w Chorwacji w wersji all inclusive.

Łodzie można zresztą wybierać na podstawie wielu kryteriów, jak chociażby liczba kabin, rok budowy, czy długość jednostki.

Oczywiście jeżeli ktoś spośród wybierających się na wczasy do Chorwacji preferuje pływanie pod żaglami, także będzie miał na to okazję. Podobnie zresztą zwolennicy katamaranów motorowych.

Warto tez zwrócić uwagę na fakt, ze na wspomnianej wyżej stronie, poszczególne jachty bardzo starannie opisano pod względem ich funkcjonalności. Znajdziesz więc tam informacje, czy konkretna łódź ma wliczone w cenę takie udogodnienia, jak autopilot, GPS, czy wyciągarkę kotwicy.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się