Który kredyt warto wybrać?

Zastanawiasz się, który kredyt będzie w twoim przypadku najlepszy? A może nie wiesz, czy propozycja banku w rzeczywistości jest tak atrakcyjna, jak to obiecuje doradca kredytowy? W obu przypadkach koniecznie skorzystaj z narzędzia online, które pozwoli ci samemu znaleźć najlepszy kredyt.

  1. Który kalkulator kredytów warto wybrać?
  2. Jak znaleźć najlepszą ofertę w kalkulatorze pożyczek?
  3. Szczegółowe informacje na temat kredytu

Chodzi o nowoczesny kalkulator internetowy, w którym zebrano bezpieczne kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz pożyczki na zakup samochodu. Korzystanie z tego narzędzia nie wiąże się z żadnymi opłatami, a jednocześnie pomoże ci sporo zaoszczędzić przy zaciąganiu kredytu.

Który kalkulator kredytów warto wybrać?

Narzędzi, które teoretycznie działają jak polecany przez specjalistów od finansów kalkulator kredytowy - direct.money.pl jest wiele, jednak w praktyce użytkownicy mają do nich wiele zastrzeżeń. Zamiast więc tracić czas na szukanie innych kalkulatorów internetowych, wypróbuj polecane narzędzie, za którego stworzenie odpowiadają doświadczeni finansiści z portalu Money.pl. Dzięki temu nie będziesz się musiał martwić o to, czy zaproponowane kredyty będą najlepsze. Narzędzie to jest nieustannie aktualizowane. Dzięki temu, jeżeli któraś firma lub bank dodadzą do swojej oferty lepszą pożyczkę, od razu znajdziesz ją w kalkulatorze. Możesz więc śmiało skorzystać z jego możliwości. Skorzystaj z niego wtedy, gdy planujesz zakup mieszkania, chcesz zmienić auto lub po prostu potrzebujesz gotówki na niezaplanowane wydatki.

Jak znaleźć najlepszą ofertę w kalkulatorze pożyczek?

Po przejściu na stronę kalkulatora powinieneś zacząć od wybrania, jaki rodzaj kredytu cię interesuje. Przykładowo, możesz zaznaczyć kredyt gotówkowy. W kolejnym kroku wskaż kwotę, którą chcesz pożyczyć. Dla takiego kredytu może ona wynosić od 500 do 150 000 złotych. Pamiętaj jednak, że ostateczna kwota, jaką będziesz mógł pożyczyć, może być nieco niższa niż ta, o którą początkowo wnioskujesz. Następnie wybierz, jaki okres kredytowania będzie dla ciebie najlepszy. Możesz wskazać od jednego roku do dziesięciu lat. Wybranie dłuższego okresu kredytowania może być kuszące ze względu na to, że każdego miesiąca będziesz mógł się cieszyć niższą ratą, ale jednocześnie zwiększy to całkowity koszt pożyczki. Postaraj się więc znaleźć złoty środek i tak dopasuj okres, aby wysokość raty nie stanowiła nadmiernego obciążenia dla twojego budżetu, a jednocześnie udało ci się wszystko spłacić w krótkim czasie.

W ostatnim kroku podaj oprocentowanie nominalne, dla którego chcesz dokonać obliczeń. Dzięki temu wyświetlą ci się szczegółowe informacje o wysokości rat, odsetek oraz kapitału. W tym momencie zyskasz również możliwość zostawienia swoich danych (wystarczy podać imię i nazwisko, numer telefonu oraz maila), a eksperci od finansów znajdą dla ciebie najlepszą pożyczkę. Warto z tego skorzystać, gdyż dzięki wieloletniemu doświadczeniu mają oni dostęp do dużo lepszych ofert niż te, które można znaleźć na własną rękę. Jednocześnie tego typu pomoc nie jest zobowiązująca i zawsze możesz zrezygnować z przedstawionej oferty. Nie poniesiesz wówczas żadnych opłat.

Szczegółowe informacje na temat kredytu

Kalkulator internetowy wyświetla nie tylko skrócone informacje, ale umożliwia również pobranie całego harmonogramu kredytu dla parametrów określonych przez internautę. Nawet jeżeli nie będziesz chciał skorzystać z pomocy specjalistów, to i tak warto skorzystać z tego narzędzia, aby upewnić się, że znalezione przez ciebie oferty nie zawierają ukrytych opłat.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się