Pomysły na prezenty na Walentynki

Jaki prezent walentynkowy kupić, aby uniknąć banału? Który pomysł będzie wystarczająco oryginalny, aby uniknąć wrażenia sztampowości?

Dlaczego trudno o dobry pomysł na Walentynki?

Zwykle istnieją dwie przyczyny problemu, jaki mamy z zakupem prezentu dla bliskiej osoby. Pierwsza przyczyna to fakt, że osoba obdarowywana ma już wszystko. Spełnia sobie wszystkie zachcianki, nie stroni od przyjemności, spełnia swoje marzenia i ma całe zastępy bliskich osób, kto re regularnie dokładają jej kolejne prezenty. Drugi powód to coś przeciwnego: po prostu, nie znamy jeszcze dobrze osoby, którą chcemy obdarować na tyle dobrze, żeby wiedzieć, co ją naprawdę ucieszy. Dla obu tych sytuacji jest rozwiązanie: można skorzystać z oferty stron internetowych, które są jakby agregatorami pomysłów na prezent. Taką stroną jest prezentmarzen.com, na której znajdują się pomysły na prezent na każdą okazję. Mamy tam kategorie: pomysły na prezent na osiemnastkę, Dzień Matki, Dzień Ojca, na ślub i wiele innych. Oddzielny dział zarezerwowany został dla kobiet i oddzielny dla mężczyzn. Znajdziemy tam zarówno pomysły na niewielkie upominki, jak i inspiracje do urządzenia naprawdę wielkiego prezentu na specjalną okazję, tak jak lot balonem czy karnet na skorzystanie z symulatora lokomotywy.

Internetowe agregatory pomysłów na prezenty

Możemy podejrzeć na stronie bestsellery, czyli takie pomysły na prezent, które cieszą się największą popularnością (mogą to być właśnie te, które najczęściej się podobają obdarowywanym!), jak i wyszukać prawdziwe perełki, na które na pewno nie wpadlibyśmy, gdyby nie ta strona. My trafiliśmy na stronę poszukując pomysłu na Prezenty Walentynkowe.

Pomysły na prezent walentynkowy dla pary

Dział z pomysłami na prezenty walentynkowe jest obszerny. Również i tutaj, tak jak w pozostałej części strony, dominuje podział na prezenty dla niej i dla niego. Dodatkowo, jest rozdział z pomysłami na prezent walentynkowy dla pary. Wśród pomysłów dla pary są na przykład: wspólny lot paralotnią, wyjście na strzelnicę, obiad w ciekawym miejscu, czy też wizyta w escape roomie. Jest to dość ciekawe podejście do kwestii obdarowywania się na Walentynki: skoro jest to święto, które spędza się w parze, to warto kupić coś, co będzie jednocześnie dla nas obojga. Decydując się na konkretny prezent, pomyślmy  wcześniej, jaki rodzaj aktywności będzie sprzyjał miłemu spędzaniu czasu we dwoje? Jedne pary lepiej relaksują się podczas wieczoru w SPA, przy dobrym filmie lub na kolacji w knajpce ze spokojną muzyką. Inne natomiast, mimo lutowej aury, chętnie wybiorą się do wesołego miasteczka lub ucieszą się z ekstremalnego strzelania na strzelnicy bojowej. Pomyślmy, w jaki sposób na co dzień lubicie spędzać czas? Czy najlepiej Wam się odpoczywa w dużym gronie osób, gdy żartujecie i relaksujecie się przy alkoholu, czy raczej lubicie odizolować się od otoczenia, aby budować intymność w miłym otoczeniu?

Jakich prezentów na Walentynki lepiej nie kupować?

Jeśli preferujemy jednak prezenty walentynkowe mniejszego kalibru, wówczas wystarczy upominek. Jednymi z najlepszych pomysłów jest dobrze dobrany komplet bielizny, perfumy, czy po prostu kwiaty. Zdecydowanie unikajmy kupowania drugiej polowce szczoteczki elektrycznej do zębów na Walentynki, jak również bielizny wyszczuplającej, czy antyperspirantu. O wiele lepiej jest kupić drobiazg, który będzie rozpieszczał, a nie taki, który będzie przywoływał do porządku i wprawiał obdarowywanego w zły nastrój. Nie warto też kupować na Walentynki niedrogich słodyczy, czy też praktycznych upominków, typu rękawiczki, czy trzepaczka do rozbijania jajek na jajecznicę. Okazja wymaga dopasowania się z prezentem do nastroju intymnej bliskości między dwojgiem ludzi.

 

Komentarze

 • 06.02.2020 16:48

  Ale gówno...
  Reklama nieoznaczona.
  Na to czas macie.
  Tymczasem naj w dupie macie od kilku dni, a w Pojedynku trwa głosowanie, pomimo tego że nie dodaliscie wszystkich zgłoszonych zdjęć.
  Piękne priorytety.

  • 06.02.2020 23:38

   @snapshot: no właśnie, ctqj, zaczyna sie boordello dziać.

  • 07.02.2020 10:57

   @nemo60: teraz kij. Kto otrzymał głosy, ten wystartował z przewagą :) Chciałbym fuchę moderatora na Fotosiku... Raz na tydzień lub dwa coś zrobisz, byle jak i gitara :)

  • 07.02.2020 17:50

   @snapshot: no tak, fajna robota taka ;))))) .

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się