Jak podnieść prestiż naszego studia fotograficznego?

Oprawione fotografie i zawieszone w naszym studiu fotograficznym zdecydowanie podniosą prestiż i odbiór jakości naszych usług. Dodadzą nam profesjonalnego i artystycznego wizerunku...

W naszym życiu zrobiliśmy już mnóstwo zdjęć. Jedne są po prostu dobre, a drugie z kolei wyjątkowe, piękne i magiczne. Każdy z nas ma takie dzieła w swoim portfolio, do których często wraca. Chodzi mi o te, które są dla nas inspiracją i dodają sił. Dokładniej o te, z których jesteśmy po prostu dumni. W których uchwyciliśmy idealny moment, a fotografia oddaje wszystko to, co chcieliśmy ująć. Takimi zdjęciami warto się pochwalić. Sprawić, aby ujrzały światło dzienne i były naszą wizytówką. Czymś, z czym ludzie będą nas kojarzyć. Warto je wydrukować w nieskazitelnej jakości i oprawić w najlepszą ramę, która swoim stylem idealnie będzie pasować zdjęcia. Takie oprawione fotografie i zawieszone w naszym studiu fotograficznym zdecydowanie podniosą prestiż i odbiór jakości naszych usług. Dodadzą nam profesjonalnego i artystycznego wizerunku. Dadzą również możliwość poszerzenia naszej oferty, ale o tym w dalszej części artykułu.

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z fotografią, miałam bardzo ograniczony budżet na kupno sprzętu. Zdecydowałam się na Canona z uniwersalnym obiektywem. Byłam tak zafascynowana możliwością robienia zdjęć w dobrej jakości, że fotografowałam wszystko, jak leci. Pracowałam oczywiście w trybie automatycznym. I gdzieś pomiędzy jedną klatką a drugą — udało mi się uchwycić pięknego, bezpańskiego kotka. Od tego czasu zrobiłam mnóstwo innych, o wiele lepszych ujęć, ale ten kocur był moją siłą napędową. Byłam dumna z tego obrazu. Połączyłam dosłownie chwilę, z przypadkiem i miłością do zwierząt. I co jest najlepsze — ja tego kota po latach odnalazłam na zardzewiałym dysku i wydrukowałam. Dla mnie był to wtedy dowód na to, że pomimo moich niekompetencji, już od najmłodszych lat chciałam „łapać chwilę”. To nie tylko pamiątka przypominająca czasy automatu, ale dowód progresu, jaki zrobiłam. No i ogromny sentyment.

I wiem, że Ty też masz takie zdjęcia, którymi się szczycisz. Chciałbyś/ałabyś, aby spotkały się z odbiorem innych ludzi. Fotografia to sztuka. Czasami na pierwszy rzut oka nie widać przekazu, ale wystarczy kilka sekund, żeby ktoś to dosłownie poczuł. Niezależnie od tego, czy swoje najlepsze ujęcia chcesz pokazać w domowym czy zewnętrznym studiu — zasługują na dobrą oprawę i przede wszystkim najlepszy jakościowo wydruk. Do tej pory nie mogę zrozumieć, dlaczego wielu fotografów nie chce pokazuje swoich najlepszych dzieł w miejscu, w którym przyjmują klientów. A przecież nasi klienci nie chcą, abyśmy tylko robili im zdjęcia. Oni oczekują od nas cyfrowego dzieła sztuki, które zachowają na wieczność. Oni będą te piękne ujęcia oprawiać, chwalić się nimi przy najbliższych okazjach. Dlaczego my nie zrobimy tego samego z fotografiami, z których jesteśmy najbardziej dumni?

Prawda jest taka, że wiele sklepów internetowych oferuje ramki i ramy na zdjęcia. Nie zawsze jednak znajdziemy w nich ramki w dogodnych dla nas rozmiarach, w szczególności gdy mówimy o oprawie takich zdjęć, jak panoramiczne, czy innych fotografii w nietypowych formatach.

Korzystając z ramek pochodzących z marketu, po oprawieniu w nie naszych zdjęć zazwyczaj patrzymy na fotografię i zastanawiamy się, gdzie się podziała ich magia i wyjątkowość. Aby nie stracić tego wszystkiego, na co tak długo pracowaliśmy — potrzebne jest doświadczenie i pasja. Z pomocą przychodzi nam taki sklep internetowy, jak: www.ramka.pl, który istnieje na rynku już od 25 lat, cechuje się zdecydowanie największą ofertą ram i ramek oraz daje możliwość zamówienia ramki w dowolnym rozmiarze, wraz wydrukiem zdjęcia i ewentualnym podglądem tego, jak będzie wyglądać ramka z wybraną fotografią w środku, jeszcze przed złożeniem zamówienia. Dzięki takiej ofercie dedykowanej fotografom będziemy mieli pewność, że zdjęcie odda cały komunikat, bez najmniejszego uszczerbku. Te możliwości nie tylko zaoszczędzą nasz czas, ale i pieniądze. Przede wszystkim jednak zyskamy to, czego naszej konkurencji zdecydowanie brakuje — najlepsze ujęcie oprawione w nieszablonową ramę idealnie pasującą do naszego zdjęcia i wnętrza studia, co podniesie nasz wizerunek. Dzięki temu zabiegowi znacznie urośniemy w oczach klientów. A to wszystko w jednym sklepie, za pomocą kilku kliknięć.

(Srebrna, zdobiona rama na wymiar i wydrukowane zdjęcie w idealnej jakości to obowiązkowy element każdego studia fotograficznego)

Wystarczy zastanowić się, jaka rama będzie pasowała do wystroju naszego studia i do zdjęcia, a później wybrać tę jedyną.

Sklep ramka.pl ma bardzo szeroki asortyment, a swoją ofertą trafi w gust najbardziej wymagających. Za „jednym zamachem” zamówimy piękną, złotą oprawę, jak i tą minimalistyczną, industrialną, bez żadnych zdobień. A może zdecydujemy się na ciemne drewno cięte na wymiar? Wszystko tak naprawdę zależy od naszej wyobraźni i od klimatu niepowtarzalnej fotografii.

W momencie, w którym znajdziemy ramiarza, który spełnia wszystkie nasze oczekiwania, dobrze jest zwrócić uwagę na sposób, w jaki o nas dba. Szeroka oferta i lata doświadczenia powinny być dla nas priorytetem. Dlaczego? Ponieważ wtedy możemy liczyć na owocną współpracę, ramę wysokiej jakości i perfekcyjne wykonanie zamówienia. Drukowanie zdjęć w najlepszej jakości oraz piękne ramy możemy z czasem wprowadzić do naszej oferty, gdyż firma ramka.pl z chęcią nawiązuje stałą współpracę z fotografami, dając im przyzwoitą marżę, na złożone zamówienia. Wystarczy do nich napisać, a klienci lubią przecież kompleksowe rozwiązania. Dzięki temu, oprócz fotografii na płycie CD, będą mogli by otrzymać od Ciebie wydrukowane i oprawione pamiątki. Z pewnością taki powiew świeżości przyczyni się do zwiększenia zainteresowania Twoimi usługami fotograficznymi. Korzystając z rabatów oferowanych przez sklep ramka.pl, podniesiesz poziom Twojej oferty i zwiększysz zarobki. Czy można trafić lepiej? Odpowiedź jest prosta.

(Twoi klienci na pewno będą korzystać z okazji, aby zamówić pięknie wykonane zdjęcie oprawione w niepowtarzalną ramę — zdjęcie: ramka.pl)

Podsumowując: Nasze najlepsze zdjęcia możemy wydrukować i oprawić, aby zawiesić je w naszym studiu fotograficznym, co zdecydowanie podniesie nasz wizerunek, jako profesjonalnego fotografa/kę.

Tworząc swoje realne, namacalne portfolio damy do zrozumienia klientom, że mamy moc i pasję. Oddziaływanie naszych prac przyniesie nam zaufanie i pozwoli na miłe skojarzenia, które uwolnią się już po przekroczeniu progu do naszego studia. Psychologowie tłumaczą, że w ciągu kilku sekund potrafimy ocenić, czy kogoś polubimy i doceniamy. Obrazy, z których jesteśmy dumni, oprawione w ramy z pewnością pomogą nam przekonać do siebie potencjalnych klientów.

Oprócz tego, kontaktując się ze sklepem ramka.pl możemy otrzymać indywidualny rabat na stałą współpracę, dzięki czemu zyskamy możliwość poszerzenia naszej oferty o 600 ram do wyboru, w które profesjonalna firma z 25 letnim doświadczeniem oprawi fotografie Twoich klientów, a nawet je wydrukuje, jeśli zajdzie taka potrzeba. Twoim klienci będą się cieszyć Twoją dodatkową usługą, a Ty zarobisz więcej. Zapraszamy do sklepu: www.ramka.pl

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się