Rachunki w chmurze - 3 powody, by stosować program księgowy online

Prowadzenie ewidencji księgowej to obowiązek każdej firmy, działającej w Polsce. Niezależnie od tego, czy jako w małej DG stosowana jest księga przychodów i rozchodów, czy też pełna księgowość w przypadku dużych firm, jest to bardzo ważna część funkcjonowania przedsiębiorstwa. Ze względu na duży zakres wiedzy i stałą aktualizację najnowszych przepisów zalecane jest zatrudnienie na stanowisku księgowym odpowiedniego specjalisty. Nie zawsze jednak może on być do dyspozycji władz firmy, bądź to ze względu na urlop, bądź chorobę czy inne zdarzenie losowe. Dzięki powszechnemu dostępowi do internetu możliwe jest wykorzystanie w firmie systemu do prowadzenia księgowości umieszczonego w chmurze, dzięki czemu dostęp do faktur i innych dokumentów dostępny jest z każdego miejsca, które jest w zasięgu sieci. Dlaczego jeszcze warto skorzystać?

 

  1. Dostępność całą dobę
  2. Intuicyjność obsługi
  3. Bezpieczeństwo danych

 

Dostępność całą dobę

 

Dokumenty gromadzone w tradycyjny sposób często wypełniają dziesiątki segregatorów, zalegających na półkach. Odnalezienie potrzebnej faktury zajmuje trochę czasu, a nierzadko istnieje potrzeba odnalezienia niezbędnego dokumentu w godzinach, gdy biuro jest już zamknięte. Zastosowanie oprogramowania do prowadzenia księgowości w chmurze eliminuje te wady, wszelkie dokumenty można łatwo odnaleźć logując się do programu poprzez internet. Wszelkie zestawienia i raporty dostępne są osobom upoważnionym dzięki kilku kliknięciom na okrągło, całą dobę.

 

Intuicyjność obsługi

 

Prowadzenie firmy łączy się z przepływem wielu różnych dokumentów. W ich gąszczu łatwo się zagubić. Programy, na przykład takie jak ten oferowany przez systim.pl pozwalają na intuicyjną obsługę, dzięki czemu znacznie skraca się czas potrzebny na zarządzanie rachunkami czy innymi dokumentami niezbędnymi do działania przedsiębiorstwa. System jest na tyle prosty że wiele z jego funkcji można obsłużyć już po kilkunastu minutach pracy. W razie problemów autorzy programu zapewniają wsparcie techniczne, dzięki czemu nie trzeba się obawiać o przypadkowe popełnienie błędu.

 

Bezpieczeństwo danych

 

Każdy, kto umieszcza poufne dane w chmurze, obawia się o ich bezpieczeństwo. Program do fakturowania online oczywiście posiada stosowne zabezpieczenia, które zapewnią niezawodną ochronę danych. Zastosowano w nim kilkustopniowe systemu bezpieczeństwa WASP oraz klucz sprzętowy, gwarantujący dostęp tylko jego posiadaczowi. Oprócz standardowej procedury zabezpieczenia dostępu jaką jest indywidualny login i hasło, wszelkie dane są szyfrowane w technologii SSL oraz ubezpieczone. Dzięki temu można być pewnym, iż dane firmowe nie zostaną przechwycone lub utracone.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

  • 13.12.2019 14:18

    Cieszę się że macie czasu na tyle, by wstawić spam reklamowy.
    Szkoda że wybór najlepszych zdjęć już takiego poświęcenia czasu i uwagi od długiego czasu nie uzyskał...

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się