Obrazy na płótnie – efektowna oprawa dla naszych zdjęć

Prawdopodobnie dla każdego fotografa amatora pierwszym gronem odbiorców

są znajomi oraz rodzina. To im pokazujemy efekty naszej pracy,

prezentujemy nabyte umiejętności oraz wykonane przez nas fotografie pięknych miejsc.

 

Najczęściej nasze zdjęcia przechowywane są jednak na kartach pamięci w telefonach komórkowych, dyskach komputerów lub też zapisane w chmurach, czyli na portalach oferującym hosting zdjęć, takich jak Fotosik.pl. Coraz mniej zdjęć wywołujemy. Obawiamy się że wydrukowane w albumie odejdą w zapomnienie. Dobrze byłoby to zmienić.

 

Zaprezentujmy nasze zdjęcia

 

Warto spojrzeć na swoje zdjęcia jak na dzieła sztuki i wykorzystać je jako oryginalną dekorację dla wnętrz. Ciekawym sposobem na ich prezentację jest wydrukowanie ich na płótnie malarskim. Efektowne obrazy na płótnie z własnych fotografii pozwolą nam wyróżnić nasze najcenniejsze zdjęcia, czy to ze ślubu czy też z wyjazdu wakacyjnego i na co dzień będą nam przypominać o ważnych dla nas chwilach.

 

Jak stworzyć obrazy z własnych zdjęć?

 

Pierwszym krokiem jest wybór zdjęć które chcemy zaprezentować. Należy wziąć pod uwagę możliwości techniczne czyli najzwyczajniej mówiąc rozdzielczość naszych fotografii.

Do druku obrazów na płótnie będą nadawać się pliki o rozdzielczości minimum 120dpi. Na całe szczęście w dzisiejszych czasach nie jest to już problemem, gdyż nawet matryce smartfonów średniej klasy z powodzeniem pozwalają na wykonanie takiego zdjęcia.

Dla przykładu zdjęcie o rozdzielczości 2362x3543 (8MPx) pozwala nam na wydruk obrazu na płótnie o wymiarach 40x60 cm.

 

Kolejnym kryterium przy wyborze zdjęcia jest styl oraz wielkość naszego wnętrza. Warto wybierać fotografie, które kolorystyką i motywem będą nawiązywać do reszty pomieszczenia, mebli oraz dekoracji. Na przykład fotografie z sesji noworodkowych idealnie sprawdzą się jako ozdoba w pokojach dziecięcych a zdjęcia ślubne idealnie wkomponują się w nasz salon. Do kuchni polecamy zdjęcia przypraw, owoców i warzyw, natomiast zdjęcia z wakacji dobrze zaprezentują się w niemal każdym pomieszczeniu.

 

Obrazy drukowane na płótnie możemy bez problemu zamówić przez Internet przesyłając własne zdjęcia lub wybierając z dostępnych na stronach baz wzorów i motywów.

Sprawdziliśmy to na jednej ze stron zajmujących się drukiem fotografii na płótnie: https://www.galeriadruku.com.pl/

Intuicyjny kreator przeprowadzi nas krok po kroku przez proces projektowania obrazu z naszej fotografii. Dokona za nas weryfikacji rozdzielczości, określi maksymalny format obrazu, jaki możemy zamówić i przedstawi wycenę. Dużym ułatwieniem jest dostępność kreatora w wersji na telefony komórkowe, dzięki czemu możemy zamawiać fotoobrazy bezpośrednio ze zdjęć z naszego smartfona.

Dużą zaletą jest krótki czas realizacji który wynosi kilka dni roboczych a za dodatkową opłatą mamy możliwość realizacji w trybie ekspresowym z wysyłką do 48h w dni robocze. Warto również wspomnieć o kosztach wysyłki które są stałe bez względu na ilość oraz format zamawianych obrazów i wynoszą 19zł brutto dla wysyłki kurierskiej.

 

Obraz – pomysł na wspaniały prezent

 

Twoim zdjęciem mogą cieszyć się również bliscy. Na stronie GaleriiDruku jest możliwość pakowania obrazów w papier ozdobny. Dzięki temu nasza fotoobraz staje się prawdziwym prezentem  na niemal każdą okazję. Taka możliwość idealnie sprawdzi się, jeśli chcemy podarować naszą fotografie mieszkającej daleko rodzinie.

 

Tysiące wzorów na Twoje ściany

 

Nawet jeśli nie posiadasz odpowiedniej fotografii, nie musisz rezygnować z obrazów na płótnie. Na stronie https://www.galeriadruku.com.pl/obrazy znajdziesz tysiące ciekawych wzorów. Dzięki temu na pewno znajdziesz motyw idealnie pasujący do twojego wnętrza.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze

  • 21.05.2019 09:24

    Tekst sponsorowany, czy darmowa reklama?

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się