Indie południowe. Fotografie i opowieści

 

Indie uznawane są za jedne z najbardziej fotogenicznych miejsc na świecie. Możemy tam spotkać tysiące ciekawych osób z różnych kultur i religii, ubranych w kolorowe szaty oraz zaobserwować wiele ciekawych i niezwykłych sytuacji na ruchliwych ulicach.

 

Indie Południowe - co warto zobaczyć? Kiedy jechać?


W sobotnie popołudnie będziemy mieli możliwość obejrzeć zdjęcia i posłuchać opowieści Roberta Sulkiewicza - podróżnika, restauratora i animatora kultury, twórcy i dyrektora siedmiu edycji Festiwalu Muzyki i Tradycji Klezmerskiej w Kazimierzu Dolnym. W ostatnich latach poświęcił się swojej pasji – podróżom. Jest współrealizatorem i współscenarzystą zrealizowanego w 2014 roku 17-to odcinkowego serialu podróżniczego ,,77 Słoni”.

Ostatnimi czasy współpracuje z trampingowymi biurami podróży jako przewodnik małych grup podczas wyjazdów do Azji. Na temat takiej kameralnej podróży opowie w najbliższą sobotę w Trzecim Księżycu na Małym Rynku w Kazimierzu Dolnym.

Tym razem “Indie Południowe” od Chennai do Mumbaju. Lokalnymi autobusami (czasem nawet sypialnymi) pociągami, promem, a nawet łódką. Wszystko blisko ludzi i prawdziwego życia. Oczywiście niskobudżetowo.

 

9 marca 2019 sobota godzina 16.00

Kazimierz Dolny, Trzeci Księżyc, Mały Rynek

 

Wydarzenie na Facebooku

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się