Wypożyczalnia samochodów Kraków - 7 powodów, dla których warto wypożyczyć auto

Wypożyczalnia samochodów Kraków oferuje możliwość najmu pojazdu osobom prywatnym oraz firmom. Z jej ofert często korzystają turyści zza granicy, osoby przyjeżdżające do rodziny z innych miast lub krajów oraz pracownicy różnych przedsiębiorstw, przebywający w delegacji. Oto 7 powodów, dla których warto skorzystać z oferty wypożyczalni aut w Krakowie, Gdańsku lub Warszawie.

1. Wysoka dostępność samochodów

2. Wypożyczalnia samochodów Kraków tańsza niż myślisz

3. Optymalny okres najmu - wypożyczalnia samochodów Gdańsk

4. Akcesoria do przewozu dzieci

5. Auta podstawione pod lotnisko - wypożyczalnia samochodów Warszawa

6. Komfortowe i sprawne samochody dla wszystkich klientów

7. Niezależność w czasie podróży

Z roku na roku rośnie popularność wypożyczalni samochodów w całym kraju. Korzystają z nich głównie mieszkańcy większych miast oraz przyjeżdżające do nich osoby. Podobny trend obserwuje się w większości krajów Europy Zachodniej. Poznaj powody, dla których wypożyczalnie samochodów są tak popularne.

1. Wysoka dostępność samochodów

W wypożyczalni samochodów w Krakowie, Gdańsku lub Warszawie znajdzie się wiele różnych pojazdów. W ofercie dostępne są zarówno małe i zwinne auta miejskie, które cechują się niskim spalaniem, jak i pojemne kombi, którymi komfortowo podróżują kilkuosobowe rodziny. Dodatkowo do wyboru są suvy 7-osobowe, które sprawdzają się w czasie długich wycieczek i w trakcie wyjazdów z przyjaciółmi.

2. Wypożyczalnia samochodów Kraków tańsza niż myślisz

Atutem wypożyczalni aut są niskie ceny. Choć wiele osób nadal sądzi, że usługa jest kierowana wyłącznie do zamożnych klientów, jest to błędne przekonanie. Samochód można wypożyczyć na dobę już za kwotę 59 zł w przypadku aut miejskich i od 149 zł w przypadku pojazdów 7-osobowych. Do kosztów najmu dolicza się wyłącznie koszt zakupu paliwa - samochód odbiera się i zwraca do wypożyczalni z pełnym bakiem.

3. Optymalny okres najmu - wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk, Kraków lub Warszawa oferuje optymalny okres najmu dla każdego klienta. Umowę można podpisać zarówno na jeden dzień, jak i zdecydować się na wynajęcie pojazdu na 7 dni lub dłużej. Wynajmujący samodzielnie decyduje, na ile potrzebuje samochodu i ponosi koszty wyłącznie za te dni, w których faktycznie używał pojazdu. Jest to szczególnie ważna informacja dla osób, które przyjeżdżają do różnych miast na weekend lub na jeden dzień.

4. Akcesoria do przewozu dzieci

Wypożyczając auto w Krakowie lub innym mieście, można dodatkowo skorzystać z akcesoriów do przewozu dzieci. Do samochodu dołączony jest fotelik dla malucha, dzięki czemu pociecha podróżuje bezpiecznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu prawa drogowego. W celu wypożyczenia fotelika dla dziecka, powinno się wcześniej zgłosić taką potrzebę - liczba siedzisk jest ograniczona, dlatego wcześniejsza rezerwacja fotelika zmniejsza ryzyko, że akcesorium będzie niedostępne w danym terminie.

5. Auta podstawione pod lotnisko - wypożyczalnia samochodów Warszawa

Turyści i osoby odwiedzające rodziny, które pozostały w kraju, często korzystają z wypożyczalni samochodów, by szybko przemieszczać się po całym mieście i poza jego granicami. Auto może czekać już na lotnisku, dzięki czemu od razu po wylądowaniu i odebraniu bagaży można udać się do rodziny lub hotelu. W ten sposób oszczędza się nawet kilkadziesiąt minut na podróż z Modlina do Warszawy lub z Balic do Krakowa. Wypożyczalnia samochodów Warszawa podstawia pojazd na lotnisko bez podbierania dodatkowych opłat i naliczania okresu najmu za kolejne godziny.

6. Komfortowe i sprawne samochody dla wszystkich klientów

Wypożyczalnia samochodów Kraków oferuje wyłącznie sprawne i komfortowe samochody, wyposażone w klimatyzację, ABS, poduszki powietrzne, radio oraz inne udogodnienia. Liczba i rodzaj wyposażenia dodatkowego jest zależny od wybranego modelu i klasy pojazdu. Wynajem gwarantuje otrzymanie kluczyków do auta z ważnym przeglądem technicznym, w którym wszystkie podzespoły i układy działają prawidłowo. Ponadto zimą ma się pewność, że samochód jest wyposażony w komplet opon, przystosowanych do jazdy po śliskiej i mokrej nawierzchni.

7. Niezależność w czasie podróży

Korzystając z usług wypożyczalni aut osobowych, zyskuje się pełną niezależność, bez względu na to, gdzie się jest. Auto umożliwia szybkie przemieszczanie się po całym mieście, a także wyjeżdżanie do wielu miejsc w kraju, gdzie transport publiczny dociera rzadko. Wypożyczalnia daje większą swobodę w różnych sytuacjach nie tylko przyjezdnym zza granicy, ale również tym osobom, które na co dzień nie potrzebują samochodu. Wynajęcie auta na kilka dni w roku jest tańsze niż spłacanie raty za samochód oraz pokrywanie obowiązkowych składek na ubezpieczenie OC.

Istnieją także inne powody, dla których warto wypożyczyć auto - wystarczy zapytać o nie zadowolonych klientów, którzy przynajmniej raz zdecydowali się na najem samochodu. Aby wypożyczyć pojazd, wystarczy być osobą pełnoletnią i posiadać prawo jazdy. Oba wymogi dotyczą wyłącznie osoby, która podpisuje umowę i nie obowiązują pasażerów.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze

 • 25.11.2018 22:15

  Bardzo fotograficzny artykuł.

  • Liluana

   28.12.2018 12:43

   @nemo60: dokładnie, a by coś napisali o Wypożyczalniach foto :) dokładnie widać moc artykułu sponsorowanego :)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się