Wyjątkowe dodatki na wesele. Jak zaskoczyć gości?

amelia-wedding.pl

Piękna oprawa ślubu i wesela to jedna z przyczyn, dla których takie wydarzenia wspomina się przez długie lata. Dlatego, wybierając różnego rodzaju dodatki, drobiazgi i prezenty dla gości, warto wykazać się oryginalnością. Jeżeli chcesz wprowadzić nieco magii do swojej uroczystości, zapoznaj się z niezwykłą ofertą winietek, zaproszeń i upominków na stronie amelia-wedding.pl.

Każdy ślub odzwierciedla charakter i upodobania Pary Młodej. Dwoje osób, stanowiących centrum wydarzeń, jest oczywiście najważniejszym elementem każdego wesela. Jednak całość składa się również z tych drobnych, niepozornych gestów, które dobrze przemyślane, mogą stać się obiektem zachwytu i radości weselników.

amelia-wedding.pl

Detale... mają znaczenie!

Pierwszymi takimi „drobiazgami” są zaproszenia i winietki. Weszły na stałe do oprawy każdego współczesnego wesela. Chociaż główną funkcją zaproszeń i winietek jest rola praktyczna (przekazują ważne informacje), to warto zadbać o ich wyjątkową oprawę. Na amelia-wedding.pl znajdziesz ogromny wybór tego typu dodatków. Urozmaicą ślub w estetyce rustykalnej, zachęcą do udziału w uroczystości tradycyjnej, albo podkreślą charakter wesela nowoczesnego. Decyzja należy do Ciebie! Winietki mogą być klasyczne – w formie prostokątnych, składanych wizytówek, lub nieco bardziej urozmaicone, np. umieszczone na haczyku, który wbijemy w jabłko czy muffinkę, tworząc w ten sposób dodatkową dekorację.

Niezależnie od potrzeb, na amelia-wedding.pl bez problemu dopracujesz każdy szczegół. Możesz dostosować winietki do zaproszeń lub odwrotnie. Stworzyć kompozycję, która idealnie podkreśli charakter i atmosferę tego dnia. Wszystko zostanie wykonane z dbałością o szczegóły i z najwyższej jakości materiałów. Innym, równie ważnym elementem weselnych przygotowań, jest wybór drobnych upominków dla gości. To nie tylko wyjątkowa ozdoba stołu, ale również przyjemny gest, który zostanie zapamiętany na długo.

amelia-wedding.pl

Wśród klasycznych rozwiązań stosuje się przede wszystkim czekoladki jako słodkie podziękowanie. Na amelia-wedding wybierzesz wzór uroczych pudełeczek, w których umieścicie własne łakocie, albo zakupisz gotowe, pojedyncze, pięknie opakowane czekoladki. Całość, tak jak zaproszenia i winietki, zostanie zaprojektowana stosownie do kolorystyki, tematu przewodniego i stylu Waszej uroczystości.

amelia-wedding.pl

Szukasz czegoś nietuzinkowego? Osłodź życie swoich gości słoiczkiem miodu!

Czymś zupełnie oryginalnym i jeszcze nie tak powszechnym, jak czekoladki, są miodziki dla gości weselnych. To estetycznie wykonane, niewielkie słoiczki, w których umieszczono dobrej jakości miód. Na górze znajdują się kapturki z dowolnym nadrukiem, np. grafiką, tekstem, czy datą ślubu i inicjałami Pary Młodej. Taka forma upominku to idealny sposób na zaskoczenie weselników. Świetnie sprawdzi się również jako dodatkowa dekoracja stołów. Sam miód ma także wymiar praktyczny. Z pewnością warto wybrać ten rodzaj prezentu, gdy chcemy, aby nasze wesele pozostało w pamięci na długo.

Piękna oprawa ślubu jest tym, do czego współcześnie przykłada się coraz większą wagę. Amelia-wedding.pl zapewnia szeroki wybór oryginalnych rozwiązań, które urozmaicą każde wesele i wprowadzą podniosłą, a zarazem ciepłą atmosferę. To jedyny moment w Waszym życiu, w którym możecie wyrazić swoją miłość w tak wzniosły, uroczysty sposób. Z tego względu warto wybrać to, co podkreśli towarzyszące Wam emocje i sprawi, że zaproszeni goście jeszcze lepiej wczują się w klimat tego niezwykłego dnia.