Wyjątkowy prezent dla Dziadków

To on w u ukryciu przed rodzicami - oraz wbrew ich zakazom - zawsze miał dla Ciebie czekoladowe cukierki i drobne banknoty i to na jego kolanach pierwszy raz siedziałeś za kierownicą. To ona zawsze była obok, z dobrą radą, toną miłości i wodą utlenioną, gdy po raz kolejny spadłeś z tamtego rowerka. Dziadkowie zajmują niepowtarzalne miejsce w naszych życiach - i w naszym sercach. Kiedy zbliża się szczególna okazja - kolejna rocznica ich ślubu (a choć było to tyle lat temu, oboje doskonale pamiętają, że Ta Data to 16 września 1941 roku) lub urodziny jednego z nich - okrągła osiemdziesiątka to nie byle co - prezent dla babci i dziadka musi być wyjątkowy. Dziś przedstawiamy fantastyczne egzemplarze prezentu dla dziadków pochodzące ze sklepu z personalizowanymi upominkami, MyGiftDNA. Przed Wami pięć pomysłów na prezent dla dziadków, które niewątpliwie zaskoczą ich i wzruszą.

Fingerprints - zestaw grawerowana karafka i dwa kieliszki do wina to pierwszy prezent dla dziadków, jaki mamy Ci dzisiaj do zaproponowania. Elegancką karafkę i kieliszki ozdobi czarujący grawer z piękną grafiką, imionami i specjalną datą, którą oboje wciąż noszą pod sercem - choć minęło już tyle lat. Urzekający zestaw jako prezent dla dziadków na rocznicę ślubu wywoła niekłamane emocje. Podczas wspólnego obiadu, wyjątkowa karafka przywróci romantyczną atmosferę, od które aż zakręci się im w głowie. A upojne wieczory na huśtawce pod jabłonią, z kieliszkiem aromatycznego półwytrawnego wina, przypomną im dawno minione lata, sprawiąjąc, że Twoi dziadkowie poczują się młodsi niż kiedykolwiek wcześniej. Personalizowane zestawy do wina to przepiękny prezent dla babci i dziadka - na naszej stronie znajdziesz różne, niezwykłe warianty grawerów.

Kolejna z naszych propozycji na prezent dla dziadków to nieprzeciętny egzemplarz, dzięki któremu pozytywne myślenie będzie stale obecne w ich życiu. Słój życzeń: pozytywne myśli każdego dnia zapewni Twoim dziadkom energetyzujący zastrzyk czystego szczęścia i dobrej energii. Stylowy podarunek jest w pełni personalizowany - treść karteczek możesz napisać samodzielnie lub, jeśli wolisz, wybrać nasze pełne uroku propozycje. Może ten prezent dla babci i dziadka zrodzi nową tradycję? Karteczka z ciepłym słowem, wyjęta ze słoika przy porannej kawie, wywoła na ich twarzach uśmiechy, a złota myśl będzie mogła towarzyszyć przez cały dzień. Pięknie zdobiony słój to wzruszająca kwintesencja ciepłych uczuć, jakie żywisz do swoich bliskich. W sklepie MyGiftDNA odnajdziesz inne wersje, które mogą zachwycić jako prezent dla dziadków.

Wszystkie przepiękne chwile, które Twoi dziadkowie wspólnie przeżyli, złożone razem, stworzyłyby grubą - i z pewnością fascynującą - książkę. Złap i uwiecznij na zawsze jeden z tych momentów jako kolejny prezent dla babci i dziadka - Vintage - obraz na płótnie. Bajkowy portret szczęśliwego małżeństwa będzie miniaturowym dziełem sztuki, które stworzymy z niepowtarzalnego zdjęcia, jakie nam prześlesz. Oczywiście, zanim przeniesiemy urokliwe wyobrażenie do rzeczywistości, otrzymasz projekt do zaakceptowania. Prezent dla dziadków możemy wykonać w różnych rozmiarach - na pewno znajdziesz ten pasujący do ich salonu - a niezwyczajny styl graficzny Vintage niewątpliwie podbije ich serca. Grunge, Sketch, a może Oil Painting? Nasza strona to prawdziwa galeria stylowych portretów - rzuć na nie okiem i znajdź swój idealny prezent dla dziadków.

Lekarze w kółko powtarzają Twojemu dziadkowi, że musi pilnować cholesterolu - ale jak tego dokonać, kiedy Twoja babcia to mistrzyni fantastycznych makowców i obłędnych serników? Kolejna z propozycji na prezent dla dziadków, Rodzina - patera, co prawda nie rozwiąże problemu cholesterolu. Sprawi za to, że każdy z kawałków tarty z owocami będzie smakować tak przepysznie, że dziadek zapomni o jakichkolwiek zdrowotnych konsekwencjach. Spersonalizowany, efektowny grawer z nazwiskiem i datą zapewni, że będzie to wyjątkowy prezent dla babci i dziadka na rocznicę. A każdy gość, który wpadnie skosztować przysmaków babci, dowie się, na kiedy ma kupić bukiet kwiatów. Wszystkie eleganckie motywy pater, jakie skrywają się w naszych magazynach stworzą jeden z najbardziej stylowych prezentów dla dziadków, jakie mogliby sobie wymarzyć.

Na zakończenie przygotowaliśmy coś specjalnego. Ostatni, urzekający prezent dla dziadków to Serce - obraz z Twoich słów. Tyle rzeczy chciałbyś przekazać swoim bliskim - ale często brakuje Wam czasu, odpowiedniego momentu, nie wiesz, w jaki sposób to zrobić. Podpowiadamy - ten sposób jest absolutnie niezwykły. Prezent dla babci i dziadka pozwoli Ci wypowiedzieć wszystkie ciepłe słowa, jakie w sobie nosisz. Niezwykłe serce zawiśnie w centralnym salonie dumnych staruszków, codziennie zachwycając ich na nowo. Opcje obrazów, jakie nasi graficy mogą stworzyć z Twoich myśli, są praktycznie niewyczerpywalne. Na stronie MyGiftDNA znajdziesz więcej wzruszających pomysłów na prezent dla dziadków - chmur słów.

Powyższe perełki to tylko fragment olbrzymiej kolekcji MyGiftDNA. Przekonaj się sam - zajrzyj i znajdź niepowtarzalny Prezent dla Dziadków.