Prezent dla chłopaka na rocznicę

Rocznica znajomości, związku czy zaręczyn to ważny dzień życiu każdej szczęśliwej pary. Zasługuje on zatem na szczególną oprawę. W wielu związkach przyjęło się, że rocznice warto uczcić prezentem dla drugiej połówki. Co kupić na prezent dla chłopaka na rocznicę ?

Zanim zaczniemy szukać prezentu dla naszego chłopaka, powinnyśmy zastanowić się, jakie są jego zainteresowania. Szczególna radość sprawi mu prezent nawiązujący do tego, co go pasjonuje. Jeżeli lubi grać w gry komputerowe zapewne dobrym pomysłem będzie zakup nowej gry, na którą czeka, lub kolekcjonerskie wydanie któreś z tych, należących do jego ulubionych. Jeżeli jest fanem jakiegoś zespołu, dobrym pomysłem będzie zakup biletu na koncert lub specjalnego wydania płyty. Jeżeli lubi kulturę, najpewniej mile zaskoczymy go zaproszeniem do teatru a fana motoryzacji ucieszą designerskie akcesoria samochodowe.

Jednak znacznie trudniej wybrać prezent dla osoby, która nie ma ukierunkowanych zainteresowań. Poniżej kilka pomysłów na prezenty, które sprawdzą się w przypadku prawie każdego chłopaka:

  • Książka – zakupy w księgarni są zawsze dobrym pomysłem. Mamy do wyboru wiele różnych wydawnictw, od fotoalbumów przez różnego rodzaju poradniki po prozę. Znając upodobania naszego chłopaka z pewnością zgadniemy, jaka książka zainteresuje go najbardziej. Aby stała się szczególnie wyjątkowym prezentem, warto zamieścić w niej specjalną dedykację.
  • Bielizna – może się ona wydawać prezentem bardzo banalnym jednak jeżeli kupimy markową bieliznę, na którą na co dzień nie każdy chłopak może sobie pozwolić, najpewniej dokonamy dobrego wyboru.
  • Portfel – dobrze wykonany, skórzany portfel jest jednym z podstawowych męskich akcesoriów. Tutaj również możemy podkreślić, że jest to prezent na specjalna okazję, wkładając do niego zdjęcie z dedykacją.
  • Akcesoria elektroniczne – nowe słuchawki do odtwarzacza muzycznego, powerbank czy bezprzewodowe głośniki mogą przydać się każdemu.
  • Perfumy – jeżeli znamy gust naszego mężczyzny, możemy kupić mu perfumy w jego ulubionym zapachu.
  • Alkohol – prezent, który sprawdzi się w wielu okolicznościach. Warto poszukać czegoś wyjątkowego – ciekawych, kraftowych piw czy dobrej jakości mocnych nalewek lub whisky.
  • Pamiątkowy album – warto zamówić lub stworzyć samodzielnie album fotograficzny z waszymi wspólnymi zdjęciami lub dokumentujący waszą wspólna podróż czy wakacje. Taki prezent przywoła pozytywne wspomnienia i sprawi wiele radości, szczególnie jeżeli wykonasz go sama.
  • Wycieczka – jeżeli masz dostatecznie dużo środków finansowych, możesz zorganizować podróż w wasze ulubione miejsce lub tam, gdzie jeszcze nie byliście a wiesz, że Twój chłopak chciałby tam pojechać.

Zatem pomysłów na prezenty jest wiele. Wystarczy zorientować się czym interesuje się nasz chłopak i co sprawiło by mu największa radość. Czasami jednak doskonale wiemy, co chciałybyśmy kupić, aby było wyjątkowym prezentem, lecz nie mamy na to dostatecznie dużo środków. W takiej sytuacji rozwiązaniem mogą być pożyczki pozabankowe. Znajdziesz je w wielu instytucjach, które oferują je w kwotach już od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy np. pożyczki pozabankowe w Profi Credit. Pożyczki pozabankowe charakteryzują się większą dostępnością, niż kredyty, a ich spłata może zostać rozłożona nawet na kilka lat, dzięki czemu nie obciąży jednorazowo naszego budżetu.