Clicktrans – tu zlecisz transport przesyłki

W dobie organizowania życia przez Internet, świat transportu również najefektywniej działa w przestrzeni online. Idee tę rozwija serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl, który łączy osoby potrzebujące szybko i tanio przewieźć dowolną rzecz z tysiącami zweryfikowanych przewoźników, poszukujących zleceń w serwisie.

Serwis Clicktrans to rozwiązanie idealne dla osób lub firm, które szukają transportu dowolnej przesyłki w dowolne miejsce w Europie. Gabaryty i destynacja nie mają znaczenia – można przewieźć wszystko i wszędzie. Nie ma rzeczy za ciężkiej czy nietypowych wymiarów. Motocykl do Hiszpanii? Przeprowadzki z Wielkiej Brytanii? Paczka z Katowic do Szczecina? A może transport szczeniaka do Niemiec? Te wszystkie usługi można zlecić w największym w Polsce serwisie gromadzącym obecnie 20 tysięcy przewoźników z całej Europy.

Jak to działa?

Wystarczy wystawić bezpłatnie ogłoszenie opisując przesyłkę w niecałą minutę. Trafi ono to tysięcy przewoźników od razu. Następny krok to sprawdzenie maila, na który spłyną powiadomienia o pojawiających się pod ogłoszeniem ofertach od przewoźników.  Jest duża szansa znalezienia akurat takiego, który jedzie daną trasą i weźmie naszą przesyłkę jako doładunek.

Oszczędność

To wszystko sprawia, że taka forma zlecenia transportu umożliwia oszczędności do 60% kosztów transportu oraz jest korzystna dla środowiska dzięki wykorzystaniu tzw. pustych przebiegów. Oszczędza się również czas – nie trzeba wysyłać setek maili i wykonywać telefonów, a po prostu wysłać wiadomości do przewoźników poprzez serwis – do wszystkich jednocześnie!  Co więcej masę informacji podane jest od razu – ocena przewoźnika, komentarza, ostatnie jego zlecenia, zdjęcia transportów i wiele innych.

Dzięki Clicktrans użytkownicy zaoszczędzili już ponad 26 milionów złotych a 9,5 milionów kilogramów dwutlenku węgla nie zostało wyemitowanych do atmosfery.

Clicktrans działa na polskim rynku od 2010 i zgromadził przez ten czas rzeszę rzetelnych i godnych zaufania przewoźników. Wszyscy przewoźnicy, aby móc działać w serwisie muszą przejść proces weryfikacji oraz posiadają rekomendacje innych użytkowników serwisu. Transport palet, pianin, mebli, zwierząt czy jachtów nie stanowi dla nich żadnego problemu.

 

W całej Europie

Serwis działa również w Niemczech: https://de.clicktrans.com/, Hiszpanii: https://clicktrans.es/  i całej Europie. Codziennie setki osób z wielu krajów szuka i znajduje transport korzystając z Clicktrans.