Formularz wyszukiwania

Forum Fotosik.pl

Obecny czas:
24 Lis 2014 01:52

AutorWiadomość
Temat postu: Jak wstawić zdjęcia na Aukcje Internetowe z FotosikaPost Wysłany: 19 Sty 2006 17:03
Dołączył 10 Sty 2006 00:10 Posty 141
Dodawanie zdjęć do aukcji internetowych z fotosika jest bardzo proste i bardzo przydatne, bowiem możemy zaoszczędzić pieniążki na każdym dodatkowym zdjęciu.

Aukcje krok po korku (na przykładzie Allegro):

1. Najpierw jak wiadomo wybieramy kategorie aukcji:

Image

2. Następnie klikamy dalej. Teraz pojawia nam się pole edycji wystawianego przedmiotu, gdzie możemy wybrać tytuł aukcji, napisać opis oraz wstawić zdjęcia prezentujące sprzedawany przedmiot. Allegro pozwala na wstawienie jednego zdjęcia do 50kb (rozmiar) za darmo. Warto takie zdjęcie wstawić, ponieważ jego miniaturka będzie widniała przy prezentacji aukcji np w danej kategorii:

Image

Za każde kolejno wstawione zdjęcie, pobierana jest już opłata:

Image

Teraz można już skorzystać z Fotosika. Wybieramy sobie zdjęcia które są nam potrzebne do prezentacji sprzedawanego przedmiotu i wchodzimy do serwisu http://www.fotosik.pl. Nie będę opisywał, jak się dodaje zdjęcia do Fotosika, bo jest to przejrzyście wytłumaczone w FAQ - http://www.fotosik.pl/faq.php#2. Po dodaniu zdjęcia do Fotosika, otrzymujemy liste kodów. Nas będzie interesował kod zdjęcia: "Miniaturka na Aukcje Allegro, Świstak, Ebay"

Image

Kod ten kopiujemy za pomocą klawiszy CTRL+C (kopiuj), a następnie wklejamy do OPisu aukcji za pomocą klawiszy CTRL+V (wklej):

Image

W powyższym przykładzie wstawiłem 3 zdjęcia, ale można ich wstawić ile dusza zapragnie. Następnie ustalamy cene przedmiotu i inne funkcje aukcji i klikamy "dalej".

Jeżeli wszystko jest dodane prawidłowo, naszym oczom powinien pokazać się podgląd aukcji, gdzie jeszcze możemy się zastanowić co można zmienić.

Image

Jeżeli stwierdzimy, że wszystko jest na swoim miejscu, klikamy na przycisku "Wystaw Aukcje...". I to wszystko...

Nasza aukcja powinna sie prezentować, następująco:

Image

Wiadomo, że wygląd aukcji można jeszcze upiększyć, korzystając z szablonów.

Serdecznie Pozdrawiam.
Temat postu: zdjecia w opisiePost Wysłany: 14 Mar 2008 11:34
Dołączył 14 Mar 2008 10:51 Posty 2
czy to jeszcze dziala? bo na ebay raczej juz nie.

juz doszlem do tego :)

Ostatnio edytowany przez skubiduja81, 22 Mar 2008 20:08, edytowano w sumie 1 raz

do góry zobacz profil offline
Temat postu: Post Wysłany: 21 Mar 2008 22:41
Dołączył 01 Mar 2008 19:28 Posty 1
cześć
:cry: Mam prośbę, nie udaje mi się wstawić zdjęć do aukcji. Jak wejdę na moje zdjęcie na fotosiku, kliknę na nie żeby się powiększyło i klikam na "pobierz pozostałe kody" to kopiuję Kody na Blogi, Strony WWW oraz Aukcje Internetowe i wybieram ten pierwszy link i wklejam go do opisu aukcji....nie wiem co źle robię bo niestety jak kliknę w aukcji "dalej" to zdjęcie się nie pokazuje :roll:
Temat postu: zdjeciePost Wysłany: 22 Mar 2008 20:06
Dołączył 14 Mar 2008 10:51 Posty 2
zrob tak jak robiles ale w HTLM nie na standart..
Temat postu: Post Wysłany: 22 Lut 2009 11:15
Dołączył 22 Lut 2009 10:48 Posty 1
Dziekuję bardzo, ta informacja mi się przydała. :)
Temat postu: Post Wysłany: 16 Kwi 2009 14:10
Dołączył 10 Kwi 2009 22:10 Posty 1
witam
ja mam takie pytanie, jak wstawic zdjecie aby sie wyswietlalo na srodku aukcji a nie z lewej strony. :?:
Temat postu: Post Wysłany: 24 Wrz 2009 03:40
Dołączył 24 Wrz 2009 02:25 Posty 1
WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!!!!!
WŁAŚNIE TAKIEJ INSTRUKCJI POTRZEBOWAŁAM:*
Temat postu: Re: Jak wstawić zdjęcia na Aukcje Internetowe z FotosikaPost Wysłany: 27 Lut 2010 15:57
Dołączył 26 Lut 2010 21:38 Posty 1
Dzięki! to jest super! Zawsze zaoszczędzisz parę złotych i zdjęcia będą duże. :D
Jeszcze raz dzięki!
Temat postu: Re: Jak wstawić zdjęcia na Aukcje Internetowe z FotosikaPost Wysłany: 01 Sty 2011 22:47
Dołączył 15 Lut 2010 21:57 Posty 1
Witam

Może ktoś mi powie dlaczego jak wklejam link do zdjęcia to mi na szablonie pokazuje przeciętą koperty.
Dziękuje za pomoc
Temat postu: Re: Jak wstawić zdjęcia na Aukcje Internetowe z FotosikaPost Wysłany: 07 Lip 2011 10:20
Dołączył 07 Lip 2011 09:00 Posty 1
Super dzięki, fajnie, że odpowiedziałeś pytającej oaobie, że w HTML
jeszcze raz dzięki :D
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz

Idź do strony 1, 2 

Strona 1 z 2 [ 11 posty(ów) ]

STRONA GŁÓWNAWszystko co związane z serwisem Fotosik.plZasady korzystania z forum i serwisu, FAQ

Podsumowanie

Aktualnie na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Legenda

• Nowe posty
  • Brak nowych postów
  • Ogłoszenie
  • Nowe posty [ Popularny ]
  • Brak nowych postów [ Popularny ]
  • Przyklejony
  • Nowe posty [ Zablokowany ]
  • Brak nowych postów [ Zablokowany ]
  • Przesunięty
Zasady postowania