Fotografujemy, dokumentujemy, uwieczniamy wszystko co wydaje nam się piękne, zadziwiające, niespotykane i wyjątkowe. Łapiemy przemijające chwile, które są dla nas niejednokrotnie cennym zapisem przeszłości. Gdy nadchodzi chwila wspomnień wyciągamy albumy i z przyjemnością przeglądamy z bliskimi fotografie.
2011 rok już za nami więc najwyższy czas by dokonać podsumowania tego, co działo się w Fotosik.pl.
Przygotowaliśmy dla Was zestawienia najciekawszych zdjęć jakie dodaliście minionego roku. Dziękujemy autorom zdjęć, którzy zgodzili się dodać swoje osobiste komentarze związane z wybranymi pracami.
Dziś prezentujemy pierwszą część najlepszych zdjęć. Zapraszamy do wyjątkowego albumu, pełnego Waszej twórczości...
Niebawem zaprezentujemy Wam drugą część najlepszych zdjęć wybranych przez redakcję.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fotosik.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Gratulacje dla autorów tych perełek :)
gratulacje